TURNUVA ADI : 25. HAŞMET TUR TENİS TURNUVASI
TURNUVA TARİHİ : 24 HAZİRAN-07 TEMMUZ 2019
TURNUVA TELEFONU : 0 532 223 21 36
SON BAŞVURU TARİHİ : 21 HAZİRAN 2019
ÖDÜL TÖRENİ TARİHİ : 7 TEMMUZ 2019
TURNUVA DİREKTÖRÜ : MERVE GÜLTEKİNLER SADİ
TURNUVA ÖDÜLÜ : MASTER TEK KADIN / TEK ERKEK / MIX BİRİNCİLERİNE 2000 TL İKİNCİLERİNE 500 TL
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli 6 oyunlu avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir. Turnuvada teşvik kategorisi 2 maç garantilidir.
+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

1 HATİCE YAVERİ 0 1
2 BANU SELEKLER 0 2
3 DENİZ TEKDAL 0 3
4 EBRU ÇOKSAK 0 4
5 TUBA FİDANCAL 0
6 FATMA ÇILDIR 0
7 ZELİHA TARAKÇI 0
8 VALERİE DELPHİNE JARRY 0
9 GÜLŞAH ÇAKMAK 0
10 SERRA USLU 0
11 PINAR ÇEKEROĞLU 0
12 ESRA BÜYÜKKAHRAMAN 0
13 FATMA GÜL ÖZMEN 0

Haziran 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Temmuz 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

5.7.2019 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT2
19:30 +30 - ÇİFT ERKEKLER CAN KURT - MEHMET ZENGİN - NEDİM AKILVEREN - ZAFER OKA 6-3 7-5
21:00 +30 - ÇİFT ERKEKLER OSMAN ÖZBAKIR - AHMET YEŞİLOĞLU - ERDAL DİNÇ - MEHMET ALİ TOSUN 6-4 6-7(6) 10-8
ATİK - KORT3
19:00 +40 - TEK ERKEKLER SERKAN YILDIRIM - AHMET ERDEM 4-6 7-5 6-1
21:00 +40 - KARIŞIK ÇİFTLER NEDİM AKILVEREN - AZİME EVCİ - SIDIKA DEDA - AHMET ERDEM WO
ATİK - KORT4
18:00 Master - TEK ERKEKLER MERT YUSUF ARPAK - TAŞKIN ONUR AÇAR 6-4 7-5
19:30 +30 - TEK KADINLAR HATİCE YAVERİ - DENİZ TEKDAL 6-2 6-3
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR (T) KATERYNA GÜNDEŞLİOĞLU - DERYA KÜTÜK 7-5 6-1

+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 HATİCE YAVERİ
HATİCE YAVERİ
2 BYE
HATİCE YAVERİ
3 ESRA BÜYÜKKAHRAMAN 6-0 6-1
SERRA USLU
4 SERRA USLU WO
HATİCE YAVERİ
5 TUBA FİDANCAL 6-1 1-6 6-3
TUBA FİDANCAL
6 VALERİE DELPHİNE JARRY 6-2 6-2
EBRU ÇOKSAK
7 GÜLŞAH ÇAKMAK 6-4 6-2
EBRU ÇOKSAK
8 EBRU ÇOKSAK 6-2 6-1
HATİCE YAVERİ
9 DENİZ TEKDAL 6-2 6-3
DENİZ TEKDAL
10 BYE
DENİZ TEKDAL
11 ZELİHA TARAKÇI 6-0 6-0
ZELİHA TARAKÇI
12 FATMA ÇILDIR 6-1 6-0
DENİZ TEKDAL
13 PINAR ÇEKEROĞLU 6-3 6-2
FATMA GÜL ÖZMEN
14 FATMA GÜL ÖZMEN 6-2 6-0
BANU SELEKLER
15 BYE 6-1 3-6 6-3
BANU SELEKLER
16 BANU SELEKLER
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.