TURNUVA ADI : 25. HAŞMET TUR TENİS TURNUVASI
TURNUVA TARİHİ : 24 HAZİRAN-07 TEMMUZ 2019
TURNUVA TELEFONU : 0 532 223 21 36
SON BAŞVURU TARİHİ : 21 HAZİRAN 2019
ÖDÜL TÖRENİ TARİHİ : 7 TEMMUZ 2019
TURNUVA DİREKTÖRÜ : MERVE GÜLTEKİNLER SADİ
TURNUVA ÖDÜLÜ : MASTER TEK KADIN / TEK ERKEK / MIX BİRİNCİLERİNE 2000 TL İKİNCİLERİNE 500 TL
+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

1 HATİCE YAVERİ 0 1
2 BANU SELEKLER 0 2
3 DENİZ TEKDAL 0 3
4 EBRU ÇOKSAK 0 4
5 TUBA FİDANCAL 0
6 FATMA ÇILDIR 0
7 ZELİHA TARAKÇI 0
8 VALERİE DELPHİNE JARRY 0
9 GÜLŞAH ÇAKMAK 0
10 SERRA USLU 0
11 PINAR ÇEKEROĞLU 0
12 ESRA BÜYÜKKAHRAMAN 0
13 FATMA GÜL ÖZMEN 0

Haziran 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Temmuz 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

2.7.2019 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
19:30 Teşvik - TEK ERKEKLER MEHMET TANKER - MUSTAFA EKREM KARADAĞ 6-0 6-4
21:00 +40 - TEK ERKEKLER HAKAN KURT - TANER KAYA 6-4 6-0
00:00 Master - TEK ERKEKLER BATUHAN İNANÇ - BEKİR SAMİ NALBANTÇI WO
ATİK - KORT2
19:30 +30 - ÇİFT ERKEKLER ÇETİN DURDU - MUSTAFA ÖZGÜLER - KÜRŞAT ATLI - TANER KARA 6-2 6-3
21:00 +50 - TEK ERKEKLER HASAN BERAT İLKUL - OSMAN ÖZBAKIR 6-1 6-0
00:00 Master - TEK ERKEKLER GÖKHAN KIRÇIL - CEM ÇAĞLAR KÜÇÜKEMİROĞLU WO
ATİK - KORT3
19:30 Master - KARIŞIK ÇİFTLER TAŞKIN ONUR AÇAR - YASEMİN İPEK - ERALP UÇAR - JULİDE YULİYA ÇAVDAR 6-2 6-3
21:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER DEFNE ATİK - KUTSAL KORKMAZ - ASUMAN KAPLAN ALGIN - KADER DÖNMEZ 6-2 6-3
ATİK - KORT4
19:30 +40 - TEK KADINLAR GÖZDE GÖK AKPINAR - BANU SELEKLER 6-4 3-6 6-3
21:00 +30 - ÇİFT ERKEKLER OKAN URUK - İSMAİL VOLKAN - CAN KURT - MEHMET ZENGİN 6-3 6-4
ATİK - KORT5
19:30 +40 - KARIŞIK ÇİFTLER HATİCE YAVERİ - EYÜP BERBER - NİLGÜN ZOR - OKAN URUK 6-1 6-4
21:00 +30 - ÇİFT ERKEKLER SEDAT SOĞUKKUYU - MEHMET KAHRAMAN - NEDİM AKILVEREN - ZAFER OKA 6-3 6-2
ATİK - KORT6
18:00 +30 - ÇİFT ERKEKLER OSMAN BOĞATUR - OĞUZ BAHARLI - EYÜP BERBER - NAİL KARAHAN 6-4 7-5
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER İBRAHİM ALKAN - KUBİLAY ÜVEZ 6-3 6-4

+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 HATİCE YAVERİ
HATİCE YAVERİ
2 BYE
HATİCE YAVERİ
3 ESRA BÜYÜKKAHRAMAN 6-0 6-1
SERRA USLU
4 SERRA USLU WO
HATİCE YAVERİ
5 TUBA FİDANCAL 6-1 1-6 6-3
TUBA FİDANCAL
6 VALERİE DELPHİNE JARRY 6-2 6-2
EBRU ÇOKSAK
7 GÜLŞAH ÇAKMAK 6-4 6-2
EBRU ÇOKSAK
8 EBRU ÇOKSAK 6-2 6-1
HATİCE YAVERİ
9 DENİZ TEKDAL 6-2 6-3
DENİZ TEKDAL
10 BYE
DENİZ TEKDAL
11 ZELİHA TARAKÇI 6-0 6-0
ZELİHA TARAKÇI
12 FATMA ÇILDIR 6-1 6-0
DENİZ TEKDAL
13 PINAR ÇEKEROĞLU 6-3 6-2
FATMA GÜL ÖZMEN
14 FATMA GÜL ÖZMEN 6-2 6-0
BANU SELEKLER
15 BYE 6-1 3-6 6-3
BANU SELEKLER
16 BANU SELEKLER
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.