TURNUVA ADI : 25. HAŞMET TUR TENİS TURNUVASI
TURNUVA TARİHİ : 24 HAZİRAN-07 TEMMUZ 2019
TURNUVA TELEFONU : 0 532 223 21 36
SON BAŞVURU TARİHİ : 21 HAZİRAN 2019
ÖDÜL TÖRENİ TARİHİ : 7 TEMMUZ 2019
TURNUVA DİREKTÖRÜ : MERVE GÜLTEKİNLER SADİ
TURNUVA ÖDÜLÜ : MASTER TEK KADIN / TEK ERKEK / MIX BİRİNCİLERİNE 2000 TL İKİNCİLERİNE 500 TL
+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

1 HATİCE YAVERİ 0 1
2 BANU SELEKLER 0 2
3 DENİZ TEKDAL 0 3
4 EBRU ÇOKSAK 0 4
5 TUBA FİDANCAL 0
6 FATMA ÇILDIR 0
7 ZELİHA TARAKÇI 0
8 VALERİE DELPHİNE JARRY 0
9 GÜLŞAH ÇAKMAK 0
10 SERRA USLU 0
11 PINAR ÇEKEROĞLU 0
12 ESRA BÜYÜKKAHRAMAN 0
13 FATMA GÜL ÖZMEN 0

Haziran 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Temmuz 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

1.7.2019 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
19:30 +40 - KARIŞIK ÇİFTLER FERDA DURDU - ATA DEMİREL - NİLGÜN ZOR - OKAN URUK 6-2 6-3
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR (T) KATERYNA GÜNDEŞLİOĞLU - RUKİYE TEKİN 6-3 6-2
ATİK - KORT2
19:30 Master - TEK ERKEKLER ALİ GÜRSEL - KUTSAL KORKMAZ 6-1 6-4
21:00 +40 - KARIŞIK ÇİFTLER FATMA SAYIN - KROŞ SHARİ - SIDIKA DEDA - AHMET ERDEM 6-3 1-6 10-5
ATİK - KORT3
18:00 +18 - TEK ERKEKLER VEDAT ANDAÇ ŞİMŞEK - İBRAHİM DUMAN 6-6 6-3
19:30 +30 - ÇİFT KADINLAR FATMA BAŞAK BAHARLI - DENİZ TEKDAL - GÖZDE GÖK AKPINAR - BANU SELEKLER 6-1 3-6 12-10
21:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER DEFNE ATİK - KUTSAL KORKMAZ - DENİZ TEKDAL - TANER KARA 6-2 6-2
22:30 +30 - ÇİFT ERKEKLER CAN KURT - MEHMET ZENGİN - ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ORÇUN ARIKAN 6-7(5) 6-1 10-8
ATİK - KORT4
18:00 Master - TEK ERKEKLER KÜRŞAT ATLI - RIDVAN ULUK 6-3 6-4
19:30 +30 - ÇİFT KADINLAR HATİCE YAVERİ - SIDIKA DEDA - ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN 6-4 7-6(11)
21:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER ASUMAN KAPLAN ALGIN - KADER DÖNMEZ - LARA EYİGÜNGÖR - HALİL TUNÇ 6-3 4-6 10-5
ATİK - KORT5
19:30 Master - TEK ERKEKLER EMRE ÇINAR UĞUZLAR - TAŞKIN ONUR AÇAR 6-0 6-0
21:00 +40 - KARIŞIK ÇİFTLER HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - FATİH BOZKAYA - OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI 6-2 6-1
ATİK - KORT6
21:30 +40 - KARIŞIK ÇİFTLER NEDİM AKILVEREN - AZİME EVCİ - ENGİN ÖZYALÇIN - SEMRA ÖZÇELİK 6-4 6-2

+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 HATİCE YAVERİ
HATİCE YAVERİ
2 BYE
HATİCE YAVERİ
3 ESRA BÜYÜKKAHRAMAN 6-0 6-1
SERRA USLU
4 SERRA USLU WO
HATİCE YAVERİ
5 TUBA FİDANCAL 6-1 1-6 6-3
TUBA FİDANCAL
6 VALERİE DELPHİNE JARRY 6-2 6-2
EBRU ÇOKSAK
7 GÜLŞAH ÇAKMAK 6-4 6-2
EBRU ÇOKSAK
8 EBRU ÇOKSAK 6-2 6-1
HATİCE YAVERİ
9 DENİZ TEKDAL 6-2 6-3
DENİZ TEKDAL
10 BYE
DENİZ TEKDAL
11 ZELİHA TARAKÇI 6-0 6-0
ZELİHA TARAKÇI
12 FATMA ÇILDIR 6-1 6-0
DENİZ TEKDAL
13 PINAR ÇEKEROĞLU 6-3 6-2
FATMA GÜL ÖZMEN
14 FATMA GÜL ÖZMEN 6-2 6-0
BANU SELEKLER
15 BYE 6-1 3-6 6-3
BANU SELEKLER
16 BANU SELEKLER
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.