TURNUVA ADI : 25. HAŞMET TUR TENİS TURNUVASI
TURNUVA TARİHİ : 24 HAZİRAN-07 TEMMUZ 2019
TURNUVA TELEFONU : 0 532 223 21 36
SON BAŞVURU TARİHİ : 21 HAZİRAN 2019
ÖDÜL TÖRENİ TARİHİ : 7 TEMMUZ 2019
TURNUVA DİREKTÖRÜ : MERVE GÜLTEKİNLER SADİ
TURNUVA ÖDÜLÜ : MASTER TEK KADIN / TEK ERKEK / MIX BİRİNCİLERİNE 2000 TL İKİNCİLERİNE 500 TL
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli 6 oyunlu avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir. Turnuvada teşvik kategorisi 2 maç garantilidir.
+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

1 HATİCE YAVERİ 0 1
2 BANU SELEKLER 0 2
3 DENİZ TEKDAL 0 3
4 EBRU ÇOKSAK 0 4
5 TUBA FİDANCAL 0
6 FATMA ÇILDIR 0
7 ZELİHA TARAKÇI 0
8 VALERİE DELPHİNE JARRY 0
9 GÜLŞAH ÇAKMAK 0
10 SERRA USLU 0
11 PINAR ÇEKEROĞLU 0
12 ESRA BÜYÜKKAHRAMAN 0
13 FATMA GÜL ÖZMEN 0

Haziran 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Temmuz 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

29.6.2019 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
19:30 +30 - TEK KADINLAR DENİZ TEKDAL - ZELİHA TARAKÇI 6-0 6-0
ATİK - KORT2
18:00 Teşvik - TEK ERKEKLER SERDAR ÇAM - KADİR TOPAL 7-5 6-1
19:30 +30 - ÇİFT KADINLAR MERYEM ASUTAY - VALERİE DELPHİNE JARRY - GÖZDE GÖK AKPINAR - BANU SELEKLER 6-1 6-1
21:00 +40 - TEK ERKEKLER ÖMER ATİLLA ULUGERGERLİ - AHMET ERDEM 6-1 6-0
ATİK - KORT3
18:00 +30 - TEK KADINLAR FATMA GÜL ÖZMEN - BANU SELEKLER 6-1 3-6 6-3
20:00 Master - TEK ERKEKLER KADER DÖNMEZ - EMİR ARI 6-2 6-3
21:15 +30 - ÇİFT KADINLAR ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN - MELTEM ONARAN - CANAN EMRE 6-2 6-4
ATİK - KORT4
16:30 +40 - TEK ERKEKLER TANER KAYA - ERDEM NEŞŞAR 7-5 6-1
18:00 +30 - TEK KADINLAR TUBA FİDANCAL - EBRU ÇOKSAK 6-4 6-2
19:30 +30 - ÇİFT KADINLAR HATİCE YAVERİ - SIDIKA DEDA - HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - TUBA FİDANCAL 3-6 6-1 10-3
21:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER HATİCE YAVERİ - GÖKHAN KIRÇIL - İLAYDA KANAT - BERKE OKTAY 6-2 7-5
ATİK - KORT5
19:30 +40 - KARIŞIK ÇİFTLER FATMA SAYIN - KROŞ SHARİ - ALAADDİN KÜRKCÜ - CANAN EMRE 6-2 6-2
ATİK - KORT6
16:30 +30 - ÇİFT ERKEKLER MUSTAFA GİZLİ - MEHMET SAİM KAZAN - SEDAT SOĞUKKUYU - MEHMET KAHRAMAN 6-3 4-6 10-5
18:00 +30 - ÇİFT ERKEKLER MUZAFFER ÇIRAK - M.ÜMİT ERSUN - OKAN URUK - İSMAİL VOLKAN 2-6 7-5 10-5
19:30 +30 - ÇİFT ERKEKLER FATİH BOZKAYA - MURAT ZENGİN - CEYHUN CEYHAN - A.MURAT CEYHAN 6-2 6-2

+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 HATİCE YAVERİ
HATİCE YAVERİ
2 BYE
HATİCE YAVERİ
3 ESRA BÜYÜKKAHRAMAN 6-0 6-1
SERRA USLU
4 SERRA USLU WO
HATİCE YAVERİ
5 TUBA FİDANCAL 6-1 1-6 6-3
TUBA FİDANCAL
6 VALERİE DELPHİNE JARRY 6-2 6-2
EBRU ÇOKSAK
7 GÜLŞAH ÇAKMAK 6-4 6-2
EBRU ÇOKSAK
8 EBRU ÇOKSAK 6-2 6-1
HATİCE YAVERİ
9 DENİZ TEKDAL 6-2 6-3
DENİZ TEKDAL
10 BYE
DENİZ TEKDAL
11 ZELİHA TARAKÇI 6-0 6-0
ZELİHA TARAKÇI
12 FATMA ÇILDIR 6-1 6-0
DENİZ TEKDAL
13 PINAR ÇEKEROĞLU 6-3 6-2
FATMA GÜL ÖZMEN
14 FATMA GÜL ÖZMEN 6-2 6-0
BANU SELEKLER
15 BYE 6-1 3-6 6-3
BANU SELEKLER
16 BANU SELEKLER
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.