TURNUVA ADI : 25. HAŞMET TUR TENİS TURNUVASI
TURNUVA TARİHİ : 24 HAZİRAN-07 TEMMUZ 2019
TURNUVA TELEFONU : 0 532 223 21 36
SON BAŞVURU TARİHİ : 21 HAZİRAN 2019
ÖDÜL TÖRENİ TARİHİ : 7 TEMMUZ 2019
TURNUVA DİREKTÖRÜ : MERVE GÜLTEKİNLER SADİ
TURNUVA ÖDÜLÜ : MASTER TEK KADIN / TEK ERKEK / MIX BİRİNCİLERİNE 2000 TL İKİNCİLERİNE 500 TL
+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

1 HATİCE YAVERİ 0 1
2 BANU SELEKLER 0 2
3 DENİZ TEKDAL 0 3
4 EBRU ÇOKSAK 0 4
5 TUBA FİDANCAL 0
6 FATMA ÇILDIR 0
7 ZELİHA TARAKÇI 0
8 VALERİE DELPHİNE JARRY 0
9 GÜLŞAH ÇAKMAK 0
10 SERRA USLU 0
11 PINAR ÇEKEROĞLU 0
12 ESRA BÜYÜKKAHRAMAN 0
13 FATMA GÜL ÖZMEN 0

Haziran 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Temmuz 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

26.6.2019 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
19:00 +40 - TEK KADINLAR GÖZDE GÖK AKPINAR - EBRU ÇOKSAK 1-6 6-4 6-3
ATİK - KORT2
18:00 +18 - TEK ERKEKLER DENİZ YILDIZ - FİKRET SARAÇ 6-2 6-1
19:30 +30 - TEK ERKEKLER TÜRKER CİVELEK - HAKAN KURT 7-5 4-6 6-3
ATİK - KORT3
18:00 +40 - TEK KADINLAR HATİCE YAVERİ - FATMA SAYIN 6-0 6-7(6) 6-1
20:30 +50 - TEK ERKEKLER HAKAN ŞAT BOZCUK - HÜSEYİN YAŞAR WO
ATİK - KORT4
18:00 +40 - TEK KADINLAR CANAN EMRE - SIDIKA DEDA WO
19:30 +50 - TEK ERKEKLER AHMET BULUT - OSMAN ÖZBAKIR 4-6 6-3 6-2
ATİK - KORT5
18:00 +50 - TEK ERKEKLER ENGİN KARAYEL - ATA DEMİREL 7-5 6-1
19:30 +18 - TEK ERKEKLER VEDAT ANDAÇ ŞİMŞEK - ÖMER ATİLLA ULUGERGERLİ 6-1 6-1

+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 HATİCE YAVERİ
HATİCE YAVERİ
2 BYE
HATİCE YAVERİ
3 ESRA BÜYÜKKAHRAMAN 6-0 6-1
SERRA USLU
4 SERRA USLU WO
HATİCE YAVERİ
5 TUBA FİDANCAL 6-1 1-6 6-3
TUBA FİDANCAL
6 VALERİE DELPHİNE JARRY 6-2 6-2
EBRU ÇOKSAK
7 GÜLŞAH ÇAKMAK 6-4 6-2
EBRU ÇOKSAK
8 EBRU ÇOKSAK 6-2 6-1
HATİCE YAVERİ
9 DENİZ TEKDAL 6-2 6-3
DENİZ TEKDAL
10 BYE
DENİZ TEKDAL
11 ZELİHA TARAKÇI 6-0 6-0
ZELİHA TARAKÇI
12 FATMA ÇILDIR 6-1 6-0
DENİZ TEKDAL
13 PINAR ÇEKEROĞLU 6-3 6-2
FATMA GÜL ÖZMEN
14 FATMA GÜL ÖZMEN 6-2 6-0
BANU SELEKLER
15 BYE 6-1 3-6 6-3
BANU SELEKLER
16 BANU SELEKLER
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.