TURNUVA ADI : 25. HAŞMET TUR TENİS TURNUVASI
TURNUVA TARİHİ : 24 HAZİRAN-07 TEMMUZ 2019
TURNUVA TELEFONU : 0 532 223 21 36
SON BAŞVURU TARİHİ : 21 HAZİRAN 2019
ÖDÜL TÖRENİ TARİHİ : 7 TEMMUZ 2019
TURNUVA DİREKTÖRÜ : MERVE GÜLTEKİNLER SADİ
TURNUVA ÖDÜLÜ : MASTER TEK KADIN / TEK ERKEK / MIX BİRİNCİLERİNE 2000 TL İKİNCİLERİNE 500 TL
+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

1 TAŞKIN ONUR AÇAR - YASEMİN İPEK 0 3
2 ASUMAN KAPLAN ALGIN - KADER DÖNMEZ 0
3 MELTEM ONARAN - RAGIP TEMEL 0
4 ÖMER DOĞU ŞAHİN - GÜLŞAH ÇETİN 0 2
5 DENİZ TEKDAL - TANER KARA 0
6 HATİCE YAVERİ - GÖKHAN KIRÇIL 0
7 DEFNE ATİK - KUTSAL KORKMAZ 0 1
8 LARA EYİGÜNGÖR - HALİL TUNÇ 0 4
9 ALİ GÜRSEL - TUANA ÖZ 0
10 ALAADDİN KÜRKCÜ - CANAN EMRE 0
11 ERALP UÇAR - JULİDE YULİYA ÇAVDAR 0
12 İLAYDA KANAT - BERKE OKTAY 0

Haziran 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Temmuz 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

7.7.2019 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 +18 - TEK ERKEKLER DENİZ YILDIZ - VEDAT ANDAÇ ŞİMŞEK 6-4 6-4
ATİK - KORT2
18:00 +30 - ÇİFT ERKEKLER OSMAN ÖZBAKIR - AHMET YEŞİLOĞLU - CAN KURT - MEHMET ZENGİN 6-4 6-3
ATİK - KORT3
18:00 +30 - TEK ERKEKLER SERKAN YILDIRIM - ERAY ERASLAN 6-4 6-2
ATİK - KORT4
18:00 +50 - TEK ERKEKLER HASAN BERAT İLKUL - KÜRŞAT ATLI 6-3 6-1
ATİK - KORT5
18:00 +30 - ÇİFT KADINLAR HATİCE YAVERİ - SIDIKA DEDA - FATMA BAŞAK BAHARLI - DENİZ TEKDAL WO

+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 DEFNE ATİK - KUTSAL KORKMAZ
DEFNE ATİK - KUTSAL KORKMAZ
2 BYE
DEFNE ATİK - KUTSAL KORKMAZ
3 ALİ GÜRSEL - TUANA ÖZ 6-2 6-2
DENİZ TEKDAL - TANER KARA
4 DENİZ TEKDAL - TANER KARA 6-0 7-5
DEFNE ATİK - KUTSAL KORKMAZ
5 ASUMAN KAPLAN ALGIN - KADER DÖNMEZ 6-2 6-3
ASUMAN KAPLAN ALGIN - KADER DÖNMEZ
6 MELTEM ONARAN - RAGIP TEMEL 6-1 6-4
ASUMAN KAPLAN ALGIN - KADER DÖNMEZ
7 BYE 6-3 4-6 10-5
LARA EYİGÜNGÖR - HALİL TUNÇ
8 LARA EYİGÜNGÖR - HALİL TUNÇ
ÖMER DOĞU ŞAHİN - GÜLŞAH ÇETİN
9 TAŞKIN ONUR AÇAR - YASEMİN İPEK 6-3 3-6 10-8
TAŞKIN ONUR AÇAR - YASEMİN İPEK
10 BYE
TAŞKIN ONUR AÇAR - YASEMİN İPEK
11 ERALP UÇAR - JULİDE YULİYA ÇAVDAR 6-2 6-3
ERALP UÇAR - JULİDE YULİYA ÇAVDAR
12 ALAADDİN KÜRKCÜ - CANAN EMRE 6-4 6-4
ÖMER DOĞU ŞAHİN - GÜLŞAH ÇETİN
13 HATİCE YAVERİ - GÖKHAN KIRÇIL 5-7 6-4 10-3
İLAYDA KANAT - BERKE OKTAY
14 İLAYDA KANAT - BERKE OKTAY 6-2 7-5
ÖMER DOĞU ŞAHİN - GÜLŞAH ÇETİN
15 BYE 6-4 6-3
ÖMER DOĞU ŞAHİN - GÜLŞAH ÇETİN
16 ÖMER DOĞU ŞAHİN - GÜLŞAH ÇETİN
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.