TURNUVA ADI : 25. HAŞMET TUR TENİS TURNUVASI
TURNUVA TARİHİ : 24 HAZİRAN-07 TEMMUZ 2019
TURNUVA TELEFONU : 0 532 223 21 36
SON BAŞVURU TARİHİ : 21 HAZİRAN 2019
ÖDÜL TÖRENİ TARİHİ : 7 TEMMUZ 2019
TURNUVA DİREKTÖRÜ : MERVE GÜLTEKİNLER SADİ
TURNUVA ÖDÜLÜ : MASTER TEK KADIN / TEK ERKEK / MIX BİRİNCİLERİNE 2000 TL İKİNCİLERİNE 500 TL
+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

1 TAŞKIN ONUR AÇAR - YASEMİN İPEK 0 3
2 ASUMAN KAPLAN ALGIN - KADER DÖNMEZ 0
3 MELTEM ONARAN - RAGIP TEMEL 0
4 ÖMER DOĞU ŞAHİN - GÜLŞAH ÇETİN 0 2
5 DENİZ TEKDAL - TANER KARA 0
6 HATİCE YAVERİ - GÖKHAN KIRÇIL 0
7 DEFNE ATİK - KUTSAL KORKMAZ 0 1
8 LARA EYİGÜNGÖR - HALİL TUNÇ 0 4
9 ALİ GÜRSEL - TUANA ÖZ 0
10 ALAADDİN KÜRKCÜ - CANAN EMRE 0
11 ERALP UÇAR - JULİDE YULİYA ÇAVDAR 0
12 İLAYDA KANAT - BERKE OKTAY 0

Haziran 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Temmuz 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

1.7.2019 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
19:30 +40 - KARIŞIK ÇİFTLER FERDA DURDU - ATA DEMİREL - NİLGÜN ZOR - OKAN URUK 6-2 6-3
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR (T) KATERYNA GÜNDEŞLİOĞLU - RUKİYE TEKİN 6-3 6-2
ATİK - KORT2
19:30 Master - TEK ERKEKLER ALİ GÜRSEL - KUTSAL KORKMAZ 6-1 6-4
21:00 +40 - KARIŞIK ÇİFTLER FATMA SAYIN - KROŞ SHARİ - SIDIKA DEDA - AHMET ERDEM 6-3 1-6 10-5
ATİK - KORT3
18:00 +18 - TEK ERKEKLER VEDAT ANDAÇ ŞİMŞEK - İBRAHİM DUMAN 6-6 6-3
19:30 +30 - ÇİFT KADINLAR FATMA BAŞAK BAHARLI - DENİZ TEKDAL - GÖZDE GÖK AKPINAR - BANU SELEKLER 6-1 3-6 12-10
21:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER DEFNE ATİK - KUTSAL KORKMAZ - DENİZ TEKDAL - TANER KARA 6-2 6-2
22:30 +30 - ÇİFT ERKEKLER CAN KURT - MEHMET ZENGİN - ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ORÇUN ARIKAN 6-7(5) 6-1 10-8
ATİK - KORT4
18:00 Master - TEK ERKEKLER KÜRŞAT ATLI - RIDVAN ULUK 6-3 6-4
19:30 +30 - ÇİFT KADINLAR HATİCE YAVERİ - SIDIKA DEDA - ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN 6-4 7-6(11)
21:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER ASUMAN KAPLAN ALGIN - KADER DÖNMEZ - LARA EYİGÜNGÖR - HALİL TUNÇ 6-3 4-6 10-5
ATİK - KORT5
19:30 Master - TEK ERKEKLER EMRE ÇINAR UĞUZLAR - TAŞKIN ONUR AÇAR 6-0 6-0
21:00 +40 - KARIŞIK ÇİFTLER HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - FATİH BOZKAYA - OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI 6-2 6-1
ATİK - KORT6
21:30 +40 - KARIŞIK ÇİFTLER NEDİM AKILVEREN - AZİME EVCİ - ENGİN ÖZYALÇIN - SEMRA ÖZÇELİK 6-4 6-2

+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 DEFNE ATİK - KUTSAL KORKMAZ
DEFNE ATİK - KUTSAL KORKMAZ
2 BYE
DEFNE ATİK - KUTSAL KORKMAZ
3 ALİ GÜRSEL - TUANA ÖZ 6-2 6-2
DENİZ TEKDAL - TANER KARA
4 DENİZ TEKDAL - TANER KARA 6-0 7-5
DEFNE ATİK - KUTSAL KORKMAZ
5 ASUMAN KAPLAN ALGIN - KADER DÖNMEZ 6-2 6-3
ASUMAN KAPLAN ALGIN - KADER DÖNMEZ
6 MELTEM ONARAN - RAGIP TEMEL 6-1 6-4
ASUMAN KAPLAN ALGIN - KADER DÖNMEZ
7 BYE 6-3 4-6 10-5
LARA EYİGÜNGÖR - HALİL TUNÇ
8 LARA EYİGÜNGÖR - HALİL TUNÇ
ÖMER DOĞU ŞAHİN - GÜLŞAH ÇETİN
9 TAŞKIN ONUR AÇAR - YASEMİN İPEK 6-3 3-6 10-8
TAŞKIN ONUR AÇAR - YASEMİN İPEK
10 BYE
TAŞKIN ONUR AÇAR - YASEMİN İPEK
11 ERALP UÇAR - JULİDE YULİYA ÇAVDAR 6-2 6-3
ERALP UÇAR - JULİDE YULİYA ÇAVDAR
12 ALAADDİN KÜRKCÜ - CANAN EMRE 6-4 6-4
ÖMER DOĞU ŞAHİN - GÜLŞAH ÇETİN
13 HATİCE YAVERİ - GÖKHAN KIRÇIL 5-7 6-4 10-3
İLAYDA KANAT - BERKE OKTAY
14 İLAYDA KANAT - BERKE OKTAY 6-2 7-5
ÖMER DOĞU ŞAHİN - GÜLŞAH ÇETİN
15 BYE 6-4 6-3
ÖMER DOĞU ŞAHİN - GÜLŞAH ÇETİN
16 ÖMER DOĞU ŞAHİN - GÜLŞAH ÇETİN
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.