TURNUVA ADI : 25. HAŞMET TUR TENİS TURNUVASI
TURNUVA TARİHİ : 24 HAZİRAN-07 TEMMUZ 2019
TURNUVA TELEFONU : 0 532 223 21 36
SON BAŞVURU TARİHİ : 21 HAZİRAN 2019
ÖDÜL TÖRENİ TARİHİ : 7 TEMMUZ 2019
TURNUVA DİREKTÖRÜ : MERVE GÜLTEKİNLER SADİ
TURNUVA ÖDÜLÜ : MASTER TEK KADIN / TEK ERKEK / MIX BİRİNCİLERİNE 2000 TL İKİNCİLERİNE 500 TL
+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

1 EYÜP BERBER - NAİL KARAHAN 0 4
2 ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ORÇUN ARIKAN 0
3 OSMAN BOĞATUR - OĞUZ BAHARLI 0
4 ERDAL DİNÇ - MEHMET ALİ TOSUN 0
5 OSMAN ÖZBAKIR - AHMET YEŞİLOĞLU 0 1
6 OKAN URUK - İSMAİL VOLKAN 0
7 NEDİM AKILVEREN - ZAFER OKA 0 2
8 MUZAFFER ÇIRAK - M.ÜMİT ERSUN 0 3
9 FATİH BOZKAYA - MURAT ZENGİN 0
10 MUSTAFA GİZLİ - MEHMET SAİM KAZAN 0
11 CEYHUN CEYHAN - A.MURAT CEYHAN 0
12 ÇETİN DURDU - MUSTAFA ÖZGÜLER 0
13 KÜRŞAT ATLI - TANER KARA 0
14 CAN KURT - MEHMET ZENGİN 0
15 MURAT MUSTAFA DOLANAY - ZİYA TÜRKAY 0
16 SALİH DERYA GÜNEŞ - ORHAN ÖZÇOBAN 0
17 SEDAT SOĞUKKUYU - MEHMET KAHRAMAN 0

Haziran 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Temmuz 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

22.8.2019 Maç Programı
Kayıt bulunamadı

+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 OSMAN ÖZBAKIR - AHMET YEŞİLOĞLU
OSMAN ÖZBAKIR - AHMET YEŞİLOĞLU
2 BYE
OSMAN ÖZBAKIR - AHMET YEŞİLOĞLU
3 SALİH DERYA GÜNEŞ - ORHAN ÖZÇOBAN 6-3 6-3
SALİH DERYA GÜNEŞ - ORHAN ÖZÇOBAN
4 BYE
OSMAN ÖZBAKIR - AHMET YEŞİLOĞLU
5 ÇETİN DURDU - MUSTAFA ÖZGÜLER WO
ÇETİN DURDU - MUSTAFA ÖZGÜLER
6 BYE
KÜRŞAT ATLI - TANER KARA
7 KÜRŞAT ATLI - TANER KARA 6-2 6-3
KÜRŞAT ATLI - TANER KARA
8 BYE
OSMAN ÖZBAKIR - AHMET YEŞİLOĞLU
9 ERDAL DİNÇ - MEHMET ALİ TOSUN 6-4 6-7(6) 10-8
ERDAL DİNÇ - MEHMET ALİ TOSUN
10 BYE
ERDAL DİNÇ - MEHMET ALİ TOSUN
11 MURAT MUSTAFA DOLANAY - ZİYA TÜRKAY 6-1 6-0
MURAT MUSTAFA DOLANAY - ZİYA TÜRKAY
12 BYE
ERDAL DİNÇ - MEHMET ALİ TOSUN
13 OSMAN BOĞATUR - OĞUZ BAHARLI 6-3 3-6 10-7
OSMAN BOĞATUR - OĞUZ BAHARLI
14 BYE
OSMAN BOĞATUR - OĞUZ BAHARLI
15 BYE 6-4 7-5
EYÜP BERBER - NAİL KARAHAN
16 EYÜP BERBER - NAİL KARAHAN
CAN KURT - MEHMET ZENGİN
17 MUZAFFER ÇIRAK - M.ÜMİT ERSUN 6-4 6-3
MUZAFFER ÇIRAK - M.ÜMİT ERSUN
18 BYE
OKAN URUK - İSMAİL VOLKAN
19 OKAN URUK - İSMAİL VOLKAN 2-6 7-5 10-5
OKAN URUK - İSMAİL VOLKAN
20 BYE
CAN KURT - MEHMET ZENGİN
21 CAN KURT - MEHMET ZENGİN 6-3 6-4
CAN KURT - MEHMET ZENGİN
22 BYE
CAN KURT - MEHMET ZENGİN
23 ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ORÇUN ARIKAN 6-7(5) 6-1 10-8
ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ORÇUN ARIKAN
24 BYE
CAN KURT - MEHMET ZENGİN
25 FATİH BOZKAYA - MURAT ZENGİN 6-3 7-5
FATİH BOZKAYA - MURAT ZENGİN
26 BYE
CEYHUN CEYHAN - A.MURAT CEYHAN
27 CEYHUN CEYHAN - A.MURAT CEYHAN 6-2 6-2
CEYHUN CEYHAN - A.MURAT CEYHAN
28 BYE
NEDİM AKILVEREN - ZAFER OKA
29 MUSTAFA GİZLİ - MEHMET SAİM KAZAN 6-4 6-1
SEDAT SOĞUKKUYU - MEHMET KAHRAMAN
30 SEDAT SOĞUKKUYU - MEHMET KAHRAMAN 6-3 4-6 10-5
NEDİM AKILVEREN - ZAFER OKA
31 BYE 6-3 6-2
NEDİM AKILVEREN - ZAFER OKA
32 NEDİM AKILVEREN - ZAFER OKA
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.