TURNUVA ADI : 25. HAŞMET TUR TENİS TURNUVASI
TURNUVA TARİHİ : 24 HAZİRAN-07 TEMMUZ 2019
TURNUVA TELEFONU : 0 532 223 21 36
SON BAŞVURU TARİHİ : 21 HAZİRAN 2019
ÖDÜL TÖRENİ TARİHİ : 7 TEMMUZ 2019
TURNUVA DİREKTÖRÜ : MERVE GÜLTEKİNLER SADİ
TURNUVA ÖDÜLÜ : MASTER TEK KADIN / TEK ERKEK / MIX BİRİNCİLERİNE 2000 TL İKİNCİLERİNE 500 TL
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli 6 oyunlu avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir. Turnuvada teşvik kategorisi 2 maç garantilidir.
+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

1 BERKAY YILDIZ 0
2 ERALP UÇAR 0
3 KÜRŞAT ATLI 0
4 RIDVAN ULUK 0
5 GÖKHAN KIRÇIL 0
6 ALİ GÜRSEL 0
7 CEM ÇAĞLAR KÜÇÜKEMİROĞLU 0
8 KADER DÖNMEZ 0 3
9 SERKAN YILDIRIM 0
10 KUTSAL KORKMAZ 0 2
11 ERAY ERASLAN 0
12 TAŞKIN ONUR AÇAR 0 4
13 EMİR ARI 0
14 EMRE ÇINAR UĞUZLAR 0
15 BATUHAN İNANÇ 0
16 MERT YUSUF ARPAK 0 1
17 BEKİR SAMİ NALBANTÇI 0
18 ALPER OKAY MERYUMOĞLU 0

Haziran 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Temmuz 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

26.6.2019 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
19:00 +40 - TEK KADINLAR GÖZDE GÖK AKPINAR - EBRU ÇOKSAK 1-6 6-4 6-3
ATİK - KORT2
18:00 +18 - TEK ERKEKLER DENİZ YILDIZ - FİKRET SARAÇ 6-2 6-1
19:30 +30 - TEK ERKEKLER TÜRKER CİVELEK - HAKAN KURT 7-5 4-6 6-3
ATİK - KORT3
18:00 +40 - TEK KADINLAR HATİCE YAVERİ - FATMA SAYIN 6-0 6-7(6) 6-1
20:30 +50 - TEK ERKEKLER HAKAN ŞAT BOZCUK - HÜSEYİN YAŞAR WO
ATİK - KORT4
18:00 +40 - TEK KADINLAR CANAN EMRE - SIDIKA DEDA WO
19:30 +50 - TEK ERKEKLER AHMET BULUT - OSMAN ÖZBAKIR 4-6 6-3 6-2
ATİK - KORT5
18:00 +50 - TEK ERKEKLER ENGİN KARAYEL - ATA DEMİREL 7-5 6-1
19:30 +18 - TEK ERKEKLER VEDAT ANDAÇ ŞİMŞEK - ÖMER ATİLLA ULUGERGERLİ 6-1 6-1

+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 MERT YUSUF ARPAK
MERT YUSUF ARPAK
2 BYE
MERT YUSUF ARPAK
3 ERALP UÇAR 6-3 6-1
ERALP UÇAR
4 BYE
MERT YUSUF ARPAK
5 GÖKHAN KIRÇIL 6-0 6-1
GÖKHAN KIRÇIL
6 BYE
GÖKHAN KIRÇIL
7 CEM ÇAĞLAR KÜÇÜKEMİROĞLU WO
CEM ÇAĞLAR KÜÇÜKEMİROĞLU
8 BYE
MERT YUSUF ARPAK
9 BATUHAN İNANÇ 6-4 7-5
BATUHAN İNANÇ
10 BYE
BEKİR SAMİ NALBANTÇI
11 BEKİR SAMİ NALBANTÇI WO
BEKİR SAMİ NALBANTÇI
12 BYE
TAŞKIN ONUR AÇAR
13 EMRE ÇINAR UĞUZLAR 6-0 6-0
EMRE ÇINAR UĞUZLAR
14 BYE
TAŞKIN ONUR AÇAR
15 BYE 6-0 6-0
TAŞKIN ONUR AÇAR
16 TAŞKIN ONUR AÇAR
KUTSAL KORKMAZ
17 KADER DÖNMEZ 6-3 6-4
KADER DÖNMEZ
18 BYE
KADER DÖNMEZ
19 BERKAY YILDIZ 6-2 6-3
EMİR ARI
20 EMİR ARI 6-2 6-2
KADER DÖNMEZ
21 KÜRŞAT ATLI 6-2 6-2
KÜRŞAT ATLI
22 BYE
KÜRŞAT ATLI
23 RIDVAN ULUK 6-3 6-4
RIDVAN ULUK
24 BYE
KUTSAL KORKMAZ
25 SERKAN YILDIRIM 6-0 6-4
SERKAN YILDIRIM
26 BYE
ALİ GÜRSEL
27 ALİ GÜRSEL WO
ALİ GÜRSEL
28 BYE
KUTSAL KORKMAZ
29 ERAY ERASLAN 6-1 6-4
ALPER OKAY MERYUMOĞLU
30 ALPER OKAY MERYUMOĞLU 6-2 6-1
KUTSAL KORKMAZ
31 BYE 6-2 7-6(4)
KUTSAL KORKMAZ
32 KUTSAL KORKMAZ
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.