TURNUVA ADI : 25. HAŞMET TUR TENİS TURNUVASI
TURNUVA TARİHİ : 24 HAZİRAN-07 TEMMUZ 2019
TURNUVA TELEFONU : 0 532 223 21 36
SON BAŞVURU TARİHİ : 21 HAZİRAN 2019
ÖDÜL TÖRENİ TARİHİ : 7 TEMMUZ 2019
TURNUVA DİREKTÖRÜ : MERVE GÜLTEKİNLER SADİ
TURNUVA ÖDÜLÜ : MASTER TEK KADIN / TEK ERKEK / MIX BİRİNCİLERİNE 2000 TL İKİNCİLERİNE 500 TL
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli 6 oyunlu avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir. Turnuvada teşvik kategorisi 2 maç garantilidir.
+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

1 KÜRŞAT ATLI 0 3
2 MEVLÜT KOÇAK 0
3 MUZAFFER ÇIRAK 0 2
4 OKTAY ALKAYA 0
5 HÜSEYİN YAŞAR 0
6 CEYHUN CEYHAN 0
7 HASAN BERAT İLKUL 0 1
8 OSMAN ÖZBAKIR 0 4
9 ALİ KORKMAZ 0
10 HAKAN ŞAT BOZCUK 0
11 MUZAFFER KUZU 0
12 CEMİL BOYACI 0
13 ENGİN KARAYEL 0
14 ATA DEMİREL 0
15 AHMET BULUT 0
16 MUSTAFA GİZLİ 0

Haziran 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Temmuz 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

1.7.2019 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
19:30 +40 - KARIŞIK ÇİFTLER FERDA DURDU - ATA DEMİREL - NİLGÜN ZOR - OKAN URUK 6-2 6-3
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR (T) KATERYNA GÜNDEŞLİOĞLU - RUKİYE TEKİN 6-3 6-2
ATİK - KORT2
19:30 Master - TEK ERKEKLER ALİ GÜRSEL - KUTSAL KORKMAZ 6-1 6-4
21:00 +40 - KARIŞIK ÇİFTLER FATMA SAYIN - KROŞ SHARİ - SIDIKA DEDA - AHMET ERDEM 6-3 1-6 10-5
ATİK - KORT3
18:00 +18 - TEK ERKEKLER VEDAT ANDAÇ ŞİMŞEK - İBRAHİM DUMAN 6-6 6-3
19:30 +30 - ÇİFT KADINLAR FATMA BAŞAK BAHARLI - DENİZ TEKDAL - GÖZDE GÖK AKPINAR - BANU SELEKLER 6-1 3-6 12-10
21:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER DEFNE ATİK - KUTSAL KORKMAZ - DENİZ TEKDAL - TANER KARA 6-2 6-2
22:30 +30 - ÇİFT ERKEKLER CAN KURT - MEHMET ZENGİN - ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ORÇUN ARIKAN 6-7(5) 6-1 10-8
ATİK - KORT4
18:00 Master - TEK ERKEKLER KÜRŞAT ATLI - RIDVAN ULUK 6-3 6-4
19:30 +30 - ÇİFT KADINLAR HATİCE YAVERİ - SIDIKA DEDA - ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN 6-4 7-6(11)
21:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER ASUMAN KAPLAN ALGIN - KADER DÖNMEZ - LARA EYİGÜNGÖR - HALİL TUNÇ 6-3 4-6 10-5
ATİK - KORT5
19:30 Master - TEK ERKEKLER EMRE ÇINAR UĞUZLAR - TAŞKIN ONUR AÇAR 6-0 6-0
21:00 +40 - KARIŞIK ÇİFTLER HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - FATİH BOZKAYA - OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI 6-2 6-1
ATİK - KORT6
21:30 +40 - KARIŞIK ÇİFTLER NEDİM AKILVEREN - AZİME EVCİ - ENGİN ÖZYALÇIN - SEMRA ÖZÇELİK 6-4 6-2

+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 HASAN BERAT İLKUL
HASAN BERAT İLKUL
2 CEYHUN CEYHAN 6-1 6-1
HASAN BERAT İLKUL
3 HAKAN ŞAT BOZCUK 6-3 7-5
HAKAN ŞAT BOZCUK
4 HÜSEYİN YAŞAR WO
HASAN BERAT İLKUL
5 AHMET BULUT 6-1 6-0
AHMET BULUT
6 MUZAFFER KUZU 6-4 6-4
OSMAN ÖZBAKIR
7 MEVLÜT KOÇAK 4-6 6-3 6-2
OSMAN ÖZBAKIR
8 OSMAN ÖZBAKIR 6-1 6-2
HASAN BERAT İLKUL
9 KÜRŞAT ATLI 6-3 6-1
KÜRŞAT ATLI
10 ALİ KORKMAZ 6-3 6-0
KÜRŞAT ATLI
11 ENGİN KARAYEL 6-1 6-2
ENGİN KARAYEL
12 ATA DEMİREL 7-5 6-1
KÜRŞAT ATLI
13 OKTAY ALKAYA 6-0 5-7 6-3
OKTAY ALKAYA
14 CEMİL BOYACI WO
MUZAFFER ÇIRAK
15 MUSTAFA GİZLİ SA
MUZAFFER ÇIRAK
16 MUZAFFER ÇIRAK WO
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.