TURNUVA ADI : 25. HAŞMET TUR TENİS TURNUVASI
TURNUVA TARİHİ : 24 HAZİRAN-07 TEMMUZ 2019
TURNUVA TELEFONU : 0 532 223 21 36
SON BAŞVURU TARİHİ : 21 HAZİRAN 2019
ÖDÜL TÖRENİ TARİHİ : 7 TEMMUZ 2019
TURNUVA DİREKTÖRÜ : MERVE GÜLTEKİNLER SADİ
TURNUVA ÖDÜLÜ : MASTER TEK KADIN / TEK ERKEK / MIX BİRİNCİLERİNE 2000 TL İKİNCİLERİNE 500 TL
Turnuva Oyun Kuralı : Turnuvanın tüm tekler kategorisi oyun şekli 6 oyunlu avantaj kurallı 3 settir.Turnuvada teşvik ve tüm çiftler kategorilerinde ise avantaj kurallı 2 set, beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break'tir. Turnuvada teşvik kategorisi 2 maç garantilidir.
+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

1 HAKAN YILMAZ 0
2 MURAT EĞRİ 0
3 ÖMER ATİLLA ULUGERGERLİ 0
4 HAKAN KURT 0 3
5 AHMET YEŞİLOĞLU 0 8
6 (K) HÜSEYİN ARDA ERTÜRK 0
7 AHMET ERDEM 0 4
8 MUZAFFER HANEDAR 0
9 ÇETİN DURDU 0 7
10 TERKAN DEMİR 0
11 HAKAN BERBER 0 6
12 MURAT MUSTAFA DOLANAY 0
13 POLAT AYDAL 0 5
14 KENAN KINIK 0
15 TAYFUR ARDIÇ 0
16 ERDEM NEŞŞAR 0 2
17 TANER KAYA 0
18 SERKAN YILDIRIM 0 1
19 ATA DEMİREL 0

Haziran 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Temmuz 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

1.7.2019 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
19:30 +40 - KARIŞIK ÇİFTLER FERDA DURDU - ATA DEMİREL - NİLGÜN ZOR - OKAN URUK 6-2 6-3
21:00 Teşvik - TEK KADINLAR (T) KATERYNA GÜNDEŞLİOĞLU - RUKİYE TEKİN 6-3 6-2
ATİK - KORT2
19:30 Master - TEK ERKEKLER ALİ GÜRSEL - KUTSAL KORKMAZ 6-1 6-4
21:00 +40 - KARIŞIK ÇİFTLER FATMA SAYIN - KROŞ SHARİ - SIDIKA DEDA - AHMET ERDEM 6-3 1-6 10-5
ATİK - KORT3
18:00 +18 - TEK ERKEKLER VEDAT ANDAÇ ŞİMŞEK - İBRAHİM DUMAN 6-6 6-3
19:30 +30 - ÇİFT KADINLAR FATMA BAŞAK BAHARLI - DENİZ TEKDAL - GÖZDE GÖK AKPINAR - BANU SELEKLER 6-1 3-6 12-10
21:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER DEFNE ATİK - KUTSAL KORKMAZ - DENİZ TEKDAL - TANER KARA 6-2 6-2
22:30 +30 - ÇİFT ERKEKLER CAN KURT - MEHMET ZENGİN - ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ORÇUN ARIKAN 6-7(5) 6-1 10-8
ATİK - KORT4
18:00 Master - TEK ERKEKLER KÜRŞAT ATLI - RIDVAN ULUK 6-3 6-4
19:30 +30 - ÇİFT KADINLAR HATİCE YAVERİ - SIDIKA DEDA - ASUMAN KAPLAN ALGIN - FATMA SAYIN 6-4 7-6(11)
21:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER ASUMAN KAPLAN ALGIN - KADER DÖNMEZ - LARA EYİGÜNGÖR - HALİL TUNÇ 6-3 4-6 10-5
ATİK - KORT5
19:30 Master - TEK ERKEKLER EMRE ÇINAR UĞUZLAR - TAŞKIN ONUR AÇAR 6-0 6-0
21:00 +40 - KARIŞIK ÇİFTLER HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU - FATİH BOZKAYA - OĞUZ BAHARLI - FATMA BAŞAK BAHARLI 6-2 6-1
ATİK - KORT6
21:30 +40 - KARIŞIK ÇİFTLER NEDİM AKILVEREN - AZİME EVCİ - ENGİN ÖZYALÇIN - SEMRA ÖZÇELİK 6-4 6-2

+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 SERKAN YILDIRIM
SERKAN YILDIRIM
2 BYE
SERKAN YILDIRIM
3 KENAN KINIK 7-5 4-6 7-5
KENAN KINIK
4 MUZAFFER HANEDAR 6-4 6-0
SERKAN YILDIRIM
5 MURAT MUSTAFA DOLANAY 6-1 6-7(5) 7-5
MURAT MUSTAFA DOLANAY
6 BYE
AHMET YEŞİLOĞLU
7 BYE 6-0 6-0
AHMET YEŞİLOĞLU
8 AHMET YEŞİLOĞLU
SERKAN YILDIRIM
9 POLAT AYDAL 4-6 7-5 6-1
POLAT AYDAL
10 BYE
ÖMER ATİLLA ULUGERGERLİ
11 ÖMER ATİLLA ULUGERGERLİ WO
ÖMER ATİLLA ULUGERGERLİ
12 BYE
AHMET ERDEM
13 TERKAN DEMİR 6-1 6-0
TERKAN DEMİR
14 TAYFUR ARDIÇ 4-6 6-2 6-2
AHMET ERDEM
15 BYE 6-3 6-1
AHMET ERDEM
16 AHMET ERDEM
SERKAN YILDIRIM
17 HAKAN KURT WO
HAKAN KURT
18 BYE
HAKAN KURT
19 (K) HÜSEYİN ARDA ERTÜRK 5-7 7-6(6) 6-3
(K) HÜSEYİN ARDA ERTÜRK
20 BYE
HAKAN KURT
21 HAKAN YILMAZ 7-6(6) 2-6 6-2
HAKAN YILMAZ
22 BYE
HAKAN BERBER
23 BYE 6-3 SA
HAKAN BERBER
24 HAKAN BERBER
TANER KAYA
25 ÇETİN DURDU 6-4 6-0
ÇETİN DURDU
26 BYE
ÇETİN DURDU
27 MURAT EĞRİ 6-2 6-0
MURAT EĞRİ
28 BYE
TANER KAYA
29 TANER KAYA 6-0 6-0
TANER KAYA
30 ATA DEMİREL 6-1 1-6 6-2
TANER KAYA
31 BYE 7-5 6-1
ERDEM NEŞŞAR
32 ERDEM NEŞŞAR
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.