TURNUVA ADI : 25. HAŞMET TUR TENİS TURNUVASI
TURNUVA TARİHİ : 24 HAZİRAN-07 TEMMUZ 2019
TURNUVA TELEFONU : 0 532 223 21 36
SON BAŞVURU TARİHİ : 21 HAZİRAN 2019
ÖDÜL TÖRENİ TARİHİ : 7 TEMMUZ 2019
TURNUVA DİREKTÖRÜ : MERVE GÜLTEKİNLER SADİ
TURNUVA ÖDÜLÜ : MASTER TEK KADIN / TEK ERKEK / MIX BİRİNCİLERİNE 2000 TL İKİNCİLERİNE 500 TL
+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

1 MEHMET TANKER 0
2 İBRAHİM ALKAN 0
3 SERDAR ÇAM 0
4 KUBİLAY ÜVEZ 0
5 MUSTAFA EKREM KARADAĞ 0
6 UFUKTAN KARABULUT 0
7 CENGİZ YILMAZ 0
8 HAYDAR ALTUN 0
9 KADİR TOPAL 0

Haziran 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Temmuz 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

30.6.2019 Maç Programı
Saat Kategori - Aşama Skor
ATİK - KORT1
18:00 Teşvik - TEK ERKEKLER UFUKTAN KARABULUT - MEHMET TANKER 6-4 6-4 10-5
19:30 +18 - TEK ERKEKLER DENİZ YILDIZ - ADEM TUNCEL 4-6 6-4 6-1
21:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER ERALP UÇAR - JULİDE YULİYA ÇAVDAR - ALAADDİN KÜRKCÜ - CANAN EMRE 6-4 6-4
00:00 Master - TEK ERKEKLER SERKAN YILDIRIM - ALİ GÜRSEL WO
ATİK - KORT2
19:30 +30 - TEK KADINLAR HATİCE YAVERİ - EBRU ÇOKSAK 6-1 1-6 6-3
21:00 +30 - TEK ERKEKLER ERAY ERASLAN - HAKAN KURT 6-4 6-3
ATİK - KORT3
19:30 Master - TEK ERKEKLER MERT YUSUF ARPAK - ERALP UÇAR 6-3 6-1
21:00 Master - TEK ERKEKLER ALPER OKAY MERYUMOĞLU - KUTSAL KORKMAZ 6-2 7-6(4)
ATİK - KORT4
19:30 +30 - TEK KADINLAR DENİZ TEKDAL - BANU SELEKLER 6-3 6-2
21:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER İLAYDA KANAT - BERKE OKTAY - ÖMER DOĞU ŞAHİN - GÜLŞAH ÇETİN 6-4 6-3
ATİK - KORT5
19:30 +40 - TEK ERKEKLER ÇETİN DURDU - TANER KAYA 6-0 6-0
21:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER ASUMAN KAPLAN ALGIN - KADER DÖNMEZ - MELTEM ONARAN - RAGIP TEMEL 6-1 6-4
ATİK - KORT6
18:00 +50 - TEK ERKEKLER KÜRŞAT ATLI - MUZAFFER ÇIRAK 6-0 5-7 6-3
19:30 +30 - ÇİFT ERKEKLER OSMAN ÖZBAKIR - AHMET YEŞİLOĞLU - SALİH DERYA GÜNEŞ - ORHAN ÖZÇOBAN 6-3 6-3
21:00 Master - KARIŞIK ÇİFTLER ALİ GÜRSEL - TUANA ÖZ - DENİZ TEKDAL - TANER KARA 6-0 7-5
ATİK - KORT8
21:00 Teşvik - TEK ERKEKLER KUBİLAY ÜVEZ - SERDAR ÇAM 4-6 6-3 10-6

+30 +40 Teşvik
+30
Master +18 +30 +40 +50 Teşvik
+30
Master +40

Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 UFUKTAN KARABULUT
UFUKTAN KARABULUT
2 BYE
MEHMET TANKER
3 MEHMET TANKER 6-4 6-4 10-5
MEHMET TANKER
4 BYE
MEHMET TANKER
5 CENGİZ YILMAZ 6-0 6-4
CENGİZ YILMAZ
6 BYE
MUSTAFA EKREM KARADAĞ
7 MUSTAFA EKREM KARADAĞ 6-2 6-2
MUSTAFA EKREM KARADAĞ
8 BYE
KUBİLAY ÜVEZ
9 İBRAHİM ALKAN 6-3 7-5
İBRAHİM ALKAN
10 BYE
İBRAHİM ALKAN
11 HAYDAR ALTUN 6-4 6-1
HAYDAR ALTUN
12 BYE
KUBİLAY ÜVEZ
13 KUBİLAY ÜVEZ 6-3 6-4
KUBİLAY ÜVEZ
14 BYE
KUBİLAY ÜVEZ
15 SERDAR ÇAM 4-6 6-3 10-6
SERDAR ÇAM
16 KADİR TOPAL 7-5 6-1
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.