Turnuva Türü : Kulüp İçi
Turnuva Telefonu : 05322232136
Turnuva Adı : 22. ALTIN PORTAKAL TENİS TURNUVASI
Sporcu Gecesi : 15 Ekim 2016 / Cumartesi
: Sezonun son turnuvası ile en iyi 8 turnuvasına biraz daha yaklaşıyoruz.Antalya'lı tenis severlerin katılımı ile gerçekleşecek bir sporcu akşamı organize edeceğiz. bu turnuvaya özel olarak dj eşliği çalınacak müzik ile bir çok sürpriz katılımcıları bekliyor. 8.Etap turnuvada Antalya turnuvalarında ilk kez burada göreceğiniz bir kategori sistemi getirdik. Fikstürlere sponsorlarımızın adını verdik. bu yıl 22. düzenlenecek olan Altın Portakal Tenis Turnuvasına katılımın daha yoğun olmasını bekliyoruz. bize kayıt için 05322232136 - 02422385400 numaralı telefonlardan ulaşabilir, turnuva masasına bireysel olarak gelerek kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıca her türlü öneri ve şikayetinizi atik@atik.org.tr adresine iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz.
KATILIM ÜCRETİ : Tek 70 TL / Üye 60 TL | Çift 40 TL / Üye 30 TL Katılım ücreti yatırıldığında görevli tarafından verilen fiş ile 5 yıldızlı tatil köyünde 2 kişilik bir tatil kazanabilirsiniz.
Turnuva Ödülü : Tekler kategorilerinde Birincilik Ödülü Çeyrek Altın - İkincilik Ödülü Gram Altın
Turnuva Sponsoru : Maarif Koleji - Meltem Uluslar arası Taşımacılık - Meltem Lojistik - Propointsports - ATiK SEM - Talya Bitkisel - Eyüp Berber - Mimar Sinanoğlu - Meysan - Erdem Petrol - Alanyalı Ahşap - Final Temel Okulları - Ganso Soğuk Hava Tesisleri - Akınerler İnşaat - Hatice Yaveri - Mehmet Evkur - Rekmar - Anadolu Hastanesi - Özüm Klima - Yenigün Gıda - Nejat Dolanay - Mustafa Küçükoğlu - Sherwood Hotel - Este Form - Siemens Deda Öksüz Ev Aletleri
Master Eyüp Berber / +18 Alanyalı Ahşap / +30 Nejat Dolanay / +35 VETERAN Teşvik
ATİK SEM / +18 ATİK SEM / +30
Master SIEMENS - DEDA-ÖKSÜZ / +18 Akınerler A.Ş. / +30 Hatice Yaveri / +35 Özüm Klima / +40 ATİK SEM / +50 CONSİLATİON - VETERAN Teşvik
Master +18 +40 +45
Master +18 +35

1 DENİZ TEKDAL - HASAN BERAT İLKUL 1360 1
2 NADİL TOSUN - NATALİA KOSUHİNA 1180 2
3 SİNEM AKÇAKAYA - AHMET ERDEM UÇAK 1080 3
4 HÜSEYİN FİL - FATMA BAŞAK BAHARLI 720 4
5 ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ESRA BÜYÜKKAHRAMAN 540 5
6 FİKRİ BAYHAN - GÜLAY ÖZALPAGUT 540 6
7 CEYDA ÖZKAYNAK - HAKAN KURT 450 7
8 ALİ ÖZER KIRIMLIGİL - ÖZNUR YILDIRIM 360 8
9 PINAR SARAÇ - POLAT AYDAL 360
10 BAYRAM BAYAZIT - FATMA SAYIN 270
11 EMEL AKAR SÖNMEZ - GÖKHAN KIRÇIL 180
12 BENAN GÜNEŞ - ALİ VEDAT BALSEVEN 0
13 ENGİN EMSEN - AİDA EMSEN 0
14 TUBA EVRAN - MÜJDAT BESİ 0
15 ALİ GÜRSEL - ALONA GÜRSEL 0
16 (K) HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - IRMAK KONUKALDI 0
17 SIDIKA ÖKSÜZ - EMRE GÜNERİ 0
18 SAADET NARİN - M.GÖKHAN ERTOSUN 0
19 OSMAN BOĞATUR - ASUMAN KAPLAN ALGIN 0
20 NİLGÜN ZOR - OKAN URUK 0
21 GÜLÇİN ÖZÇELİK - DOĞUHAN BALSEVEN 0

Ekim 2016 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

23.9.2019 Maç Programı
Kayıt bulunamadı

ATİK SEM / Master Eyüp Berber / +18 Alanyalı Ahşap / +30 Nejat Dolanay / +35 VETERAN Propointsports.com / Teşvik
ATİK SEM Master SIEMENS - DEDA-ÖKSÜZ / +18 Akınerler A.Ş. / +30 Hatice Yaveri / +35 Özüm Klima / +40 ATİK SEM / +50 CONSİLATİON - VETERAN Talya Bitkisel / Teşvik
Yenigün / Master +18 +40 +45
Master +18 +35
ATİK SEM / +18 ATİK SEM / +30

Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 DENİZ TEKDAL - HASAN BERAT İLKUL
DENİZ TEKDAL - HASAN BERAT İLKUL
2 BYE
DENİZ TEKDAL - HASAN BERAT İLKUL
3 PINAR SARAÇ - POLAT AYDAL 7-6(4) 6-3
PINAR SARAÇ - POLAT AYDAL
4 BYE
DENİZ TEKDAL - HASAN BERAT İLKUL
5 BENAN GÜNEŞ - ALİ VEDAT BALSEVEN 7-6 6-4
BENAN GÜNEŞ - ALİ VEDAT BALSEVEN
6 BYE
BENAN GÜNEŞ - ALİ VEDAT BALSEVEN
7 BYE 5-7 6-3 10-5
ALİ ÖZER KIRIMLIGİL - ÖZNUR YILDIRIM
8 ALİ ÖZER KIRIMLIGİL - ÖZNUR YILDIRIM
DENİZ TEKDAL - HASAN BERAT İLKUL
9 ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ESRA BÜYÜKKAHRAMAN 7-5 6-1
ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ESRA BÜYÜKKAHRAMAN
10 BYE
ERHAN BÜYÜKKAHRAMAN - ESRA BÜYÜKKAHRAMAN
11 ENGİN EMSEN - AİDA EMSEN 7-5 6-3
BAYRAM BAYAZIT - FATMA SAYIN
12 BAYRAM BAYAZIT - FATMA SAYIN 6-2 6-2
EMEL AKAR SÖNMEZ - GÖKHAN KIRÇIL
13 EMEL AKAR SÖNMEZ - GÖKHAN KIRÇIL 7-6(2) 6-4
EMEL AKAR SÖNMEZ - GÖKHAN KIRÇIL
14 NİLGÜN ZOR - OKAN URUK 5-7 6-4 11-9
EMEL AKAR SÖNMEZ - GÖKHAN KIRÇIL
15 BYE 4-6 6-2 10-8
HÜSEYİN FİL - FATMA BAŞAK BAHARLI
16 HÜSEYİN FİL - FATMA BAŞAK BAHARLI
DENİZ TEKDAL - HASAN BERAT İLKUL
17 SİNEM AKÇAKAYA - AHMET ERDEM UÇAK 7-6 6-3
SİNEM AKÇAKAYA - AHMET ERDEM UÇAK
18 BYE
(K) HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - IRMAK KONUKALDI
19 SIDIKA ÖKSÜZ - EMRE GÜNERİ 6-1 6-4
(K) HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - IRMAK KONUKALDI
20 (K) HÜSEYİN ARDA ERTÜRK - IRMAK KONUKALDI 4-6 7-6 10-8
TUBA EVRAN - MÜJDAT BESİ
21 TUBA EVRAN - MÜJDAT BESİ 6-7 6-4 10-6
TUBA EVRAN - MÜJDAT BESİ
22 SAADET NARİN - M.GÖKHAN ERTOSUN 6-1 6-0
TUBA EVRAN - MÜJDAT BESİ
23 BYE 6-3 7-5
FİKRİ BAYHAN - GÜLAY ÖZALPAGUT
24 FİKRİ BAYHAN - GÜLAY ÖZALPAGUT
TUBA EVRAN - MÜJDAT BESİ
25 CEYDA ÖZKAYNAK - HAKAN KURT 6-3 5-7 10-5
CEYDA ÖZKAYNAK - HAKAN KURT
26 BYE
OSMAN BOĞATUR - ASUMAN KAPLAN ALGIN
27 OSMAN BOĞATUR - ASUMAN KAPLAN ALGIN 6-7(5) 7-6(4) 10-4
OSMAN BOĞATUR - ASUMAN KAPLAN ALGIN
28 BYE
NADİL TOSUN - NATALİA KOSUHİNA
29 ALİ GÜRSEL - ALONA GÜRSEL 6-3 6-4
GÜLÇİN ÖZÇELİK - DOĞUHAN BALSEVEN
30 GÜLÇİN ÖZÇELİK - DOĞUHAN BALSEVEN WO
NADİL TOSUN - NATALİA KOSUHİNA
31 BYE 6-0 6-1
NADİL TOSUN - NATALİA KOSUHİNA
32 NADİL TOSUN - NATALİA KOSUHİNA
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.