Turnuva Türü : Kulüp İçi
Turnuva Telefonu : 05322232136
Turnuva Adı : 22. ALTIN PORTAKAL TENİS TURNUVASI
Sporcu Gecesi : 15 Ekim 2016 / Cumartesi
: Sezonun son turnuvası ile en iyi 8 turnuvasına biraz daha yaklaşıyoruz.Antalya'lı tenis severlerin katılımı ile gerçekleşecek bir sporcu akşamı organize edeceğiz. bu turnuvaya özel olarak dj eşliği çalınacak müzik ile bir çok sürpriz katılımcıları bekliyor. 8.Etap turnuvada Antalya turnuvalarında ilk kez burada göreceğiniz bir kategori sistemi getirdik. Fikstürlere sponsorlarımızın adını verdik. bu yıl 22. düzenlenecek olan Altın Portakal Tenis Turnuvasına katılımın daha yoğun olmasını bekliyoruz. bize kayıt için 05322232136 - 02422385400 numaralı telefonlardan ulaşabilir, turnuva masasına bireysel olarak gelerek kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıca her türlü öneri ve şikayetinizi atik@atik.org.tr adresine iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz.
KATILIM ÜCRETİ : Tek 70 TL / Üye 60 TL | Çift 40 TL / Üye 30 TL Katılım ücreti yatırıldığında görevli tarafından verilen fiş ile 5 yıldızlı tatil köyünde 2 kişilik bir tatil kazanabilirsiniz.
Turnuva Ödülü : Tekler kategorilerinde Birincilik Ödülü Çeyrek Altın - İkincilik Ödülü Gram Altın
Turnuva Sponsoru : Maarif Koleji - Meltem Uluslar arası Taşımacılık - Meltem Lojistik - Propointsports - ATiK SEM - Talya Bitkisel - Eyüp Berber - Mimar Sinanoğlu - Meysan - Erdem Petrol - Alanyalı Ahşap - Final Temel Okulları - Ganso Soğuk Hava Tesisleri - Akınerler İnşaat - Hatice Yaveri - Mehmet Evkur - Rekmar - Anadolu Hastanesi - Özüm Klima - Yenigün Gıda - Nejat Dolanay - Mustafa Küçükoğlu - Sherwood Hotel - Este Form - Siemens Deda Öksüz Ev Aletleri
Master Eyüp Berber / +18 Alanyalı Ahşap / +30 Nejat Dolanay / +35 VETERAN Teşvik
ATİK SEM / +18 ATİK SEM / +30
Master SIEMENS - DEDA-ÖKSÜZ / +18 Akınerler A.Ş. / +30 Hatice Yaveri / +35 Özüm Klima / +40 ATİK SEM / +50 CONSİLATİON - VETERAN Teşvik
Master +18 +40 +45
Master +18 +35

1 HAKAN BERBER 1780 1
2 SERDAR FARUK BATTAL 1360 2
3 SEYHAN FIRAT 1000 3
4 (K) HÜSEYİN ARDA ERTÜRK 600 4
5 TAYFUR ARDIÇ 540 5
6 HAKAN ŞAT BOZCUK 405 6
7 BARIŞ MÜLAYİM 360 7
8 SÜLEYMAN CAN URYAN 360 8
9 MURAT MUSTAFA DOLANAY 225 9
10 SALİH ALAGÖZ 180 10
11 EYÜP BERBER 180 11
12 İSMET YENİGÜN 180 12
13 SALİH DERYA GÜNEŞ 180 13
14 ALİ BÜLENT YÜCE 180 14
15 KADİR DÖNMEZ 180 15
16 HASAN AYDINER 90 16
17 ÇAĞLAYAN AKINERLER 0
18 HÜSEYİN SEREN 0
19 FİKRİ BAYHAN 0
20 HÜSEYİN AYDOĞAN 0
21 ŞABAN ŞAYIK 0
22 GÜRAL DEMİREL 0
23 SAVAŞ USTA 0
24 ALİ GÜRSEL 0
25 NAZİF HİKMET AKSOY 0
26 ŞENER ÖZDEMİR 0
27 SEYHAN YILDIZ 0
28 ATA DEMİREL 0
29 ALİ VEDAT BALSEVEN 0
30 AKİF KARACAN 0
31 SAİM EVRAN 0
32 ALAADDİN KÜRKCÜ 0
33 ERTAN ÖNAL 0
34 CENGİZ BOSTANOĞLU 0
35 AKIN GÜLTEKİN 0

Ekim 2016 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

23.9.2019 Maç Programı
Kayıt bulunamadı

ATİK SEM / Master Eyüp Berber / +18 Alanyalı Ahşap / +30 Nejat Dolanay / +35 VETERAN Propointsports.com / Teşvik
ATİK SEM Master SIEMENS - DEDA-ÖKSÜZ / +18 Akınerler A.Ş. / +30 Hatice Yaveri / +35 Özüm Klima / +40 ATİK SEM / +50 CONSİLATİON - VETERAN Talya Bitkisel / Teşvik
Yenigün / Master +18 +40 +45
Master +18 +35
ATİK SEM / +18 ATİK SEM / +30

Son 64 Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 HAKAN BERBER
HAKAN BERBER
2 BYE
ATA DEMİREL
3 ATA DEMİREL 6-4 6-3 10-7
ATA DEMİREL
4 BYE
ATA DEMİREL
5 HÜSEYİN AYDOĞAN 6-3 7-6
HÜSEYİN AYDOĞAN
6 BYE
HÜSEYİN AYDOĞAN
7 BYE WO
HASAN AYDINER
8 HASAN AYDINER
NAZİF HİKMET AKSOY
9 MURAT MUSTAFA DOLANAY 6-4 6-4
MURAT MUSTAFA DOLANAY
10 BYE
NAZİF HİKMET AKSOY
11 NAZİF HİKMET AKSOY 6-0 6-0
NAZİF HİKMET AKSOY
12 BYE
NAZİF HİKMET AKSOY
13 ALİ GÜRSEL 6-1 6-2
ALİ GÜRSEL
14 BYE
SÜLEYMAN CAN URYAN
15 BYE WO
SÜLEYMAN CAN URYAN
16 SÜLEYMAN CAN URYAN
NAZİF HİKMET AKSOY
17 TAYFUR ARDIÇ 6-2 6-4
TAYFUR ARDIÇ
18 BYE
TAYFUR ARDIÇ
19 SEYHAN YILDIZ 6-7 6-3 10-5
SEYHAN YILDIZ
20 BYE
TAYFUR ARDIÇ
21 AKİF KARACAN 6-3 6-3
AKİF KARACAN
22 BYE
AKİF KARACAN
23 BYE 6-1 6-1
İSMET YENİGÜN
24 İSMET YENİGÜN
(K) HÜSEYİN ARDA ERTÜRK
25 SALİH DERYA GÜNEŞ 6-1 6-2 10-5
SALİH DERYA GÜNEŞ
26 BYE
SALİH DERYA GÜNEŞ
27 FİKRİ BAYHAN 6-2 6-3
FİKRİ BAYHAN
28 BYE
(K) HÜSEYİN ARDA ERTÜRK
29 ERTAN ÖNAL 6-4 6-4
ERTAN ÖNAL
30 BYE
(K) HÜSEYİN ARDA ERTÜRK
31 BYE WO
(K) HÜSEYİN ARDA ERTÜRK
32 (K) HÜSEYİN ARDA ERTÜRK
SAİM EVRAN
33 SEYHAN FIRAT 2-6 6-3 10-4
SEYHAN FIRAT
34 BYE
SEYHAN FIRAT
35 GÜRAL DEMİREL 6-0 6-2
GÜRAL DEMİREL
36 ÇAĞLAYAN AKINERLER WO
ŞENER ÖZDEMİR
37 ŞENER ÖZDEMİR 6-2 6-1
ŞENER ÖZDEMİR
38 BYE
ŞENER ÖZDEMİR
39 BYE 6-0 6-0
ALİ BÜLENT YÜCE
40 ALİ BÜLENT YÜCE
ALAADDİN KÜRKCÜ
41 EYÜP BERBER 6-1 1-1 SA
EYÜP BERBER
42 BYE
ALAADDİN KÜRKCÜ
43 ALAADDİN KÜRKCÜ 6-0 6-0
ALAADDİN KÜRKCÜ
44 BYE
ALAADDİN KÜRKCÜ
45 CENGİZ BOSTANOĞLU 6-2 6-2
CENGİZ BOSTANOĞLU
46 BYE
HAKAN ŞAT BOZCUK
47 BYE 7-5 6-0
HAKAN ŞAT BOZCUK
48 HAKAN ŞAT BOZCUK
SAİM EVRAN
49 BARIŞ MÜLAYİM 6-3 7-5
BARIŞ MÜLAYİM
50 BYE
SAİM EVRAN
51 SAVAŞ USTA WO
SAİM EVRAN
52 SAİM EVRAN 6-4 6-4
SAİM EVRAN
53 HÜSEYİN SEREN 6-1 6-3
HÜSEYİN SEREN
54 BYE
SALİH ALAGÖZ
55 BYE 6-0 6-0
SALİH ALAGÖZ
56 SALİH ALAGÖZ
SAİM EVRAN
57 KADİR DÖNMEZ 7-6(6) 6-3
KADİR DÖNMEZ
58 BYE
ALİ VEDAT BALSEVEN
59 ALİ VEDAT BALSEVEN 4-6 6-1 10-1
ALİ VEDAT BALSEVEN
60 BYE
SERDAR FARUK BATTAL
61 ŞABAN ŞAYIK 6-2 3-6 18-16
ŞABAN ŞAYIK
62 AKIN GÜLTEKİN 6-0 6-0
SERDAR FARUK BATTAL
63 BYE 7-6 6-2
SERDAR FARUK BATTAL
64 SERDAR FARUK BATTAL
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.