Turnuva Türü : Kulüp İçi
Turnuva Telefonu : 05322232136
Turnuva Adı : 22. ALTIN PORTAKAL TENİS TURNUVASI
Sporcu Gecesi : 15 Ekim 2016 / Cumartesi
: Sezonun son turnuvası ile en iyi 8 turnuvasına biraz daha yaklaşıyoruz.Antalya'lı tenis severlerin katılımı ile gerçekleşecek bir sporcu akşamı organize edeceğiz. bu turnuvaya özel olarak dj eşliği çalınacak müzik ile bir çok sürpriz katılımcıları bekliyor. 8.Etap turnuvada Antalya turnuvalarında ilk kez burada göreceğiniz bir kategori sistemi getirdik. Fikstürlere sponsorlarımızın adını verdik. bu yıl 22. düzenlenecek olan Altın Portakal Tenis Turnuvasına katılımın daha yoğun olmasını bekliyoruz. bize kayıt için 05322232136 - 02422385400 numaralı telefonlardan ulaşabilir, turnuva masasına bireysel olarak gelerek kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıca her türlü öneri ve şikayetinizi atik@atik.org.tr adresine iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz.
KATILIM ÜCRETİ : Tek 70 TL / Üye 60 TL | Çift 40 TL / Üye 30 TL Katılım ücreti yatırıldığında görevli tarafından verilen fiş ile 5 yıldızlı tatil köyünde 2 kişilik bir tatil kazanabilirsiniz.
Turnuva Ödülü : Tekler kategorilerinde Birincilik Ödülü Çeyrek Altın - İkincilik Ödülü Gram Altın
Turnuva Sponsoru : Maarif Koleji - Meltem Uluslar arası Taşımacılık - Meltem Lojistik - Propointsports - ATiK SEM - Talya Bitkisel - Eyüp Berber - Mimar Sinanoğlu - Meysan - Erdem Petrol - Alanyalı Ahşap - Final Temel Okulları - Ganso Soğuk Hava Tesisleri - Akınerler İnşaat - Hatice Yaveri - Mehmet Evkur - Rekmar - Anadolu Hastanesi - Özüm Klima - Yenigün Gıda - Nejat Dolanay - Mustafa Küçükoğlu - Sherwood Hotel - Este Form - Siemens Deda Öksüz Ev Aletleri
Master Eyüp Berber / +18 Alanyalı Ahşap / +30 Nejat Dolanay / +35 VETERAN Teşvik
ATİK SEM / +18 ATİK SEM / +30
Master SIEMENS - DEDA-ÖKSÜZ / +18 Akınerler A.Ş. / +30 Hatice Yaveri / +35 Özüm Klima / +40 ATİK SEM / +50 CONSİLATİON - VETERAN Teşvik
Master +18 +40 +45
Master +18 +35

1 SEVİM ÖCAL 360 1
2 MÜNEVVER GÖZEL 360 3
3 (T) İLKNUR KARA 180 2
4 YILDIZ KOSTAKOĞLU 90 5
5 YASEMİN ATASOY 45 6
6 AYŞEGÜL ÇETİNER 0
7 AİDA EMSEN 0 7
8 NAZLI GÜLŞEN BİRCAN 0
9 (T) EMİNE ERCAN 0
10 GİZEM BAYRAK 0
11 GÜLAYIM ERYİĞİT 0
12 EZGİ ÖZEKİNCİ 0
13 HATİCE ÖZEKİNCİ 0
14 EMİNE AYDIN 0
15 GÜLNAZ ALKAN 0
16 AYŞE ŞAHİN 0
17 ARZU ÖZAKÇA 0
18 DUYGU ÖZÇAKALLI 0
19 HANDE ÜNAL 0
20 ELİF ŞAHİN 0
21 ALONA GÜRSEL 0 4
22 NURHAYAT ÖĞÜŞ UZUN 0
23 GÜLNAZ ALKAN 0
24 DİDEM OKTAY 0 8
25 DERYA KÜTÜK 0

Ekim 2016 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

23.9.2019 Maç Programı
Kayıt bulunamadı

ATİK SEM / Master Eyüp Berber / +18 Alanyalı Ahşap / +30 Nejat Dolanay / +35 VETERAN Propointsports.com / Teşvik
ATİK SEM Master SIEMENS - DEDA-ÖKSÜZ / +18 Akınerler A.Ş. / +30 Hatice Yaveri / +35 Özüm Klima / +40 ATİK SEM / +50 CONSİLATİON - VETERAN Talya Bitkisel / Teşvik
Yenigün / Master +18 +40 +45
Master +18 +35
ATİK SEM / +18 ATİK SEM / +30

Son 32 Son 16 Çeyrek Final Yarı Final Final Şampiyon
1 SEVİM ÖCAL
SEVİM ÖCAL
2 BYE
SEVİM ÖCAL
3 NAZLI GÜLŞEN BİRCAN 6-0 6-1
NAZLI GÜLŞEN BİRCAN
4 DUYGU ÖZÇAKALLI 6-0 6-1
SEVİM ÖCAL
5 ELİF ŞAHİN 6-2 6-3
ELİF ŞAHİN
6 AYŞEGÜL ÇETİNER 6-0 6-0
ELİF ŞAHİN
7 (T) EMİNE ERCAN 6-4 6-4
(T) EMİNE ERCAN
8 DİDEM OKTAY WO
SEVİM ÖCAL
9 YILDIZ KOSTAKOĞLU 6-4 6-1
YILDIZ KOSTAKOĞLU
10 BYE
NURHAYAT ÖĞÜŞ UZUN
11 NURHAYAT ÖĞÜŞ UZUN 6-3 6-1
NURHAYAT ÖĞÜŞ UZUN
12 GÜLNAZ ALKAN WO
NURHAYAT ÖĞÜŞ UZUN
13 EMİNE AYDIN 6-3 6-3
GÜLNAZ ALKAN
14 GÜLNAZ ALKAN 7-5 6-3
GÜLNAZ ALKAN
15 BYE WO
ALONA GÜRSEL
16 ALONA GÜRSEL
AYŞE ŞAHİN
17 MÜNEVVER GÖZEL 6-4 1-6 10-8
MÜNEVVER GÖZEL
18 BYE
HATİCE ÖZEKİNCİ
19 HATİCE ÖZEKİNCİ 3-6 6-3 10-8
HATİCE ÖZEKİNCİ
20 ARZU ÖZAKÇA 5-7 6-4 11-9
HATİCE ÖZEKİNCİ
21 EZGİ ÖZEKİNCİ 6-4 2-6 10-8
GÜLAYIM ERYİĞİT
22 GÜLAYIM ERYİĞİT 6-0 6-2
GÜLAYIM ERYİĞİT
23 BYE 6-0 6-1
YASEMİN ATASOY
24 YASEMİN ATASOY
AYŞE ŞAHİN
25 AİDA EMSEN 6-4 6-3
AİDA EMSEN
26 BYE
AYŞE ŞAHİN
27 AYŞE ŞAHİN 6-4 6-0
AYŞE ŞAHİN
28 HANDE ÜNAL 6-2 6-2
AYŞE ŞAHİN
29 GİZEM BAYRAK 6-4 6-3
GİZEM BAYRAK
30 DERYA KÜTÜK 6-4 6-0
GİZEM BAYRAK
31 BYE 6-0 6-0
(T) İLKNUR KARA
32 (T) İLKNUR KARA
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.
1.
2.