Grup Maçları

Karşılaşmalar

ŞEBNEM ÇELİK
CANER REŞMEN
FETİYE SELMİN ADAK
DÖNÜŞ DEMİRBAĞ ÇAKMAK
FATMAGÜL ASLAN
YILDIZ TUNÇ
HAVVA GÜRDAL
ŞİRİN BERBEROĞLU
DİLEK GÜLCÜ
EBRU BURCU ÇİMİLİ GÖK
AYŞE BAHAR
BENAN GÜNEŞ
EBRU ARICAN
GÖZDE YILMAZ
ŞEBNEM ÇELİK
CANER REŞMEN 7-5 6-2 FETİYE SELMİN ADAK 7-5 6-4 ŞEBNEM ÇELİK 5-7 7-5 6-4 FATMAGÜL ASLAN 6-4 6-2 YILDIZ TUNÇ 6-2 7-5 HAVVA GÜRDAL 6-3 6-4 ŞİRİN BERBEROĞLU 6-7 6-2 6-1 DİLEK GÜLCÜ 4-6 6-4 6-2 ŞEBNEM ÇELİK 0-6 0-6 WO AYŞE BAHAR 6-2 6-0 BENAN GÜNEŞ 6-0 6-1 ŞEBNEM ÇELİK 6-1 4-6 6-4 GÖZDE YILMAZ 6-2 7-5
CANER REŞMEN
CANER REŞMEN 7-5 6-2 CANER REŞMEN 6-3 6-4 CANER REŞMEN 6-4 5-7 7-6 CANER REŞMEN 6-4 7-5 CANER REŞMEN 6-3 1-6 6-1 CANER REŞMEN 7-5 6-2 CANER REŞMEN 6-2 6-4 CANER REŞMEN 6-4 6-2 CANER REŞMEN 0-6 0-6 WO AYŞE BAHAR 6-2 6-0 BENAN GÜNEŞ 6-3 6-2 CANER REŞMEN 7-5 7-5 CANER REŞMEN 6-2 6-3
FETİYE SELMİN ADAK
FETİYE SELMİN ADAK 7-5 6-4 CANER REŞMEN 6-3 6-4 FETİYE SELMİN ADAK 6-3 6-4 FETİYE SELMİN ADAK 5-7 6-3 6-3 YILDIZ TUNÇ 6-3 7-5 HAVVA GÜRDAL 6-1 7-6 FETİYE SELMİN ADAK 6-3 6-4 FETİYE SELMİN ADAK 6-2 5-7 6-2 FETİYE SELMİN ADAK 6-4 6-3 AYŞE BAHAR 6-1 6-1 BENAN GÜNEŞ 6-0 7-5 EBRU ARICAN 6-4 3-6 6-4 FETİYE SELMİN ADAK 4-6 6-4 7-6
DÖNÜŞ DEMİRBAĞ ÇAKMAK
ŞEBNEM ÇELİK 5-7 7-5 6-4 CANER REŞMEN 6-4 5-7 7-6 FETİYE SELMİN ADAK 6-3 6-4 DÖNÜŞ DEMİRBAĞ WO YILDIZ TUNÇ 6-7 6-4 7-6 DÖNÜŞ DEMİRBAĞ 6-3 6-3 DÖNÜŞ DEMİRBAĞ 7-6 6-1 DÖNÜŞ DEMİRBAĞ 7-5 6-2 DÖNÜŞ DEMİRBAĞ 6-3 6-0 AYŞE BAHAR 6-4 2-6 6-2 BENAN GÜNEŞ 6-2 7-5 DÖNÜŞ DEMİRBAĞ 7-5 6-2 GÖZDE YILMAZ 6-2 6-1
FATMAGÜL ASLAN
FATMAGÜL ASLAN 6-4 6-2 CANER REŞMEN 6-4 7-5 FETİYE SELMİN ADAK 5-7 6-3 6-3 DÖNÜŞ DEMİRBAĞ WO YILDIZ TUNÇ 7-5 7-5 HAVVA GÜRDAL 7-5 6-2 FATMAGÜL ASLAN 6-3 6-3 DİLEK GÜLCÜ 1-6 7-6 7-5 FATMAGÜL ASLAN 6-3 6-2 AYŞE BAHAR 6-3 6-1 BENAN GÜNEŞ 6-0 6-0 WO EBRU ARICAN WO GÖZDE YILMAZ 6-3 6-4
YILDIZ TUNÇ
YILDIZ TUNÇ 6-2 7-5 CANER REŞMEN 6-3 1-6 6-1 YILDIZ TUNÇ 6-3 7-5 YILDIZ TUNÇ 6-7 6-4 7-6 YILDIZ TUNÇ 7-5 7-5 YILDIZ TUNÇ 6-2 6-2 YILDIZ TUNÇ 6-4 6-3 YILDIZ TUNÇ 0-6 0-6 WO AYŞE BAHAR 6-2 6-1 BENAN GÜNEŞ 6-2 7-6 YILDIZ TUNÇ 6-2 6-1 YILDIZ TUNÇ 6-4 6-1
HAVVA GÜRDAL
HAVVA GÜRDAL 6-3 6-4 CANER REŞMEN 7-5 6-2 HAVVA GÜRDAL 6-1 7-6 DÖNÜŞ DEMİRBAĞ 6-3 6-3 HAVVA GÜRDAL 7-5 6-2 YILDIZ TUNÇ 6-2 6-2 HAVVA GÜRDAL 6-3 1-6 6-3 HAVVA GÜRDAL 6-2 7-5 HAVVA GÜRDAL 0-6 0-6 WO AYŞE BAHAR 6-0 6-0 BENAN GÜNEŞ 6-7 6-2 6-4 HAVVA GÜRDAL 6-2 7-5 GÖZDE YILMAZ 6-4 6-2
ŞİRİN BERBEROĞLU
ŞİRİN BERBEROĞLU 6-7 6-2 6-1 CANER REŞMEN 6-2 6-4 FETİYE SELMİN ADAK 6-3 6-4 DÖNÜŞ DEMİRBAĞ 7-6 6-1 FATMAGÜL ASLAN 6-3 6-3 YILDIZ TUNÇ 6-4 6-3 HAVVA GÜRDAL 6-3 1-6 6-3 DİLEK GÜLCÜ 7-6 6-1 ŞİRİN BERBEROĞLU 0-6 0-6 WO AYŞE BAHAR 6-2 6-2 BENAN GÜNEŞ 6-2 6-2 ŞİRİN BERBEROĞLU 6-1 6-2 GÖZDE YILMAZ 6-2 6-1
DİLEK GÜLCÜ
DİLEK GÜLCÜ 4-6 6-4 6-2 CANER REŞMEN 6-4 6-2 FETİYE SELMİN ADAK 6-2 5-7 6-2 DÖNÜŞ DEMİRBAĞ 7-5 6-2 DİLEK GÜLCÜ 1-6 7-6 7-5 HAVVA GÜRDAL 6-2 7-5 DİLEK GÜLCÜ 7-6 6-1 DİLEK GÜLCÜ 6-3 6-1 AYŞE BAHAR 6-0 6-0 BENAN GÜNEŞ 6-0 6-0 DİLEK GÜLCÜ 0-6 6-1 7-5 DİLEK GÜLCÜ 0-6 0-6 WO
EBRU BURCU ÇİMİLİ GÖK
ŞEBNEM ÇELİK 0-6 0-6 WO CANER REŞMEN 0-6 0-6 WO FETİYE SELMİN ADAK 6-4 6-3 DÖNÜŞ DEMİRBAĞ 6-3 6-0 FATMAGÜL ASLAN 6-3 6-2 YILDIZ TUNÇ 0-6 0-6 WO HAVVA GÜRDAL 0-6 0-6 WO ŞİRİN BERBEROĞLU 0-6 0-6 WO DİLEK GÜLCÜ 6-3 6-1 AYŞE BAHAR 7-5 6-2 BENAN GÜNEŞ 6-3 6-0 EBRU ARICAN 6-3 6-3 EBRU BURCU ÇİMİLİ GÖK 0-6 0-6 WO
AYŞE BAHAR
AYŞE BAHAR 6-2 6-0 AYŞE BAHAR 6-2 6-0 AYŞE BAHAR 6-1 6-1 AYŞE BAHAR 6-4 2-6 6-2 AYŞE BAHAR 6-3 6-1 AYŞE BAHAR 6-2 6-1 AYŞE BAHAR 6-0 6-0 AYŞE BAHAR 6-2 6-2 AYŞE BAHAR 6-0 6-0 AYŞE BAHAR 7-5 6-2 AYŞE BAHAR 6-1 6-2 AYŞE BAHAR 6-4 4-6 6-0 AYŞE BAHAR 0-6 0-6 WO
BENAN GÜNEŞ
BENAN GÜNEŞ 6-0 6-1 BENAN GÜNEŞ 6-3 6-2 BENAN GÜNEŞ 6-0 7-5 BENAN GÜNEŞ 6-2 7-5 BENAN GÜNEŞ 6-0 6-0 WO BENAN GÜNEŞ 6-2 7-6 BENAN GÜNEŞ 6-7 6-2 6-4 BENAN GÜNEŞ 6-2 6-2 BENAN GÜNEŞ 6-0 6-0 BENAN GÜNEŞ 6-3 6-0 AYŞE BAHAR 6-1 6-2 BENAN GÜNEŞ 6-7 6-4 6-3 GÖZDE YILMAZ 6-3 6-4
EBRU ARICAN
ŞEBNEM ÇELİK 6-1 4-6 6-4 CANER REŞMEN 7-5 7-5 EBRU ARICAN 6-4 3-6 6-4 DÖNÜŞ DEMİRBAĞ 7-5 6-2 EBRU ARICAN WO YILDIZ TUNÇ 6-2 6-1 HAVVA GÜRDAL 6-2 7-5 ŞİRİN BERBEROĞLU 6-1 6-2 DİLEK GÜLCÜ 0-6 6-1 7-5 EBRU ARICAN 6-3 6-3 AYŞE BAHAR 6-4 4-6 6-0 BENAN GÜNEŞ 6-7 6-4 6-3 EBRU ARICAN 0-6 0-6 WO
GÖZDE YILMAZ
GÖZDE YILMAZ 6-2 7-5 CANER REŞMEN 6-2 6-3 FETİYE SELMİN ADAK 4-6 6-4 7-6 GÖZDE YILMAZ 6-2 6-1 GÖZDE YILMAZ 6-3 6-4 YILDIZ TUNÇ 6-4 6-1 GÖZDE YILMAZ 6-4 6-2 GÖZDE YILMAZ 6-2 6-1 DİLEK GÜLCÜ 0-6 0-6 WO EBRU BURCU ÇİMİLİ GÖK 0-6 0-6 WO AYŞE BAHAR 0-6 0-6 WO GÖZDE YILMAZ 6-3 6-4 EBRU ARICAN 0-6 0-6 WO

VETERAN BAYAN B GRUBUNDAN SIRLAMANIN İLK 2 OYUNCUSU ÜST TURA YÜKSELİR.

Puan Cetveli

SNo Oyuncular Maçlar Setler Puan
O + - + - P
1
AYŞE BAHAR
13 13 0 26 2 26
2
BENAN GÜNEŞ
13 11 2 22 6 22
3
CANER REŞMEN
13 11 2 22 6 22
4
YILDIZ TUNÇ
12 9 3 19 7 18
5
HAVVA GÜRDAL
13 7 6 15 13 14
6
FETİYE SELMİN ADAK
13 7 6 15 15 14
7
DÖNÜŞ DEMİRBAĞ ÇAKMAK
13 6 7 14 14 12
8
GÖZDE YILMAZ
13 6 7 13 14 12
9
DİLEK GÜLCÜ
12 6 6 13 15 12
10
EBRU ARICAN
13 4 9 10 19 8
11
FATMAGÜL ASLAN
13 3 10 8 16 6
12
ŞİRİN BERBEROĞLU
13 3 10 7 21 6
13
ŞEBNEM ÇELİK
13 3 10 8 22 6
14
EBRU BURCU ÇİMİLİ GÖK
13 1 12 2 24 2