Grup Maçları

Karşılaşmalar

FAHRİYE IŞIK TEZCAN
MELİHAT TERZİ
BANU SELEKLER
ZEKİYE DİNÇER
MERAL GÜLTEKİN
NESRİN AYAN ÖZBEN
EBRU ÇOKSAK
ÖZNUR YILDIRIM
SEMRA ÖZÇELİK
GÖZDE GÜL BAŞER
EMEL AKAR SÖNMEZ
SERAP BALIM
SEVCAN MERT
SİNEM AKÇAKAYA
HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU
FAHRİYE IŞIK TEZCAN
MELEHAT TERZİ 6-1 6-2 BANU SELEKLER 6-4 7-5 FAHRİYE IŞIK 6-4 6-0 MERAL GÜLTEKİN 6-1 6-1 FAHRİYE IŞIK 6-3 6-3 EBRU ÇOKSAK 7-5 7-6 ÖZNUR YILDIRIM 6-0 6-0 WO SEMRA ÖZÇELİK 6-0 6-0 FAHRİYE IŞIK 6-3 6-0 FAHRİYE IŞIK 6-0 6-2 FAHRİYE IŞIK 0-6 0-6 WO SİNEM AKÇAKAYA 4-6 6-2 6-3 AŞİNA ÖLMEZOĞLU 6-1 6-4
MELİHAT TERZİ
MELEHAT TERZİ 6-1 6-2 MELEHAT TERZİ 6-2 6-1 MELEHAT TERZİ 0-6 0-6 WO MERAL GÜLTEKİN 6-2 6-3 MELEHAT TERZİ 6-2 6-1 MELEHAT TERZİ 6-1 6-4 MELEHAT TERZİ 6-2 6-0 MELEHAT TERZİ 6-2 6-1 MELEHAT TERZİ 6-0 6-0 MELEHAT TERZİ 6-2 6-0 MELEHAT TERZİ 6-0 6-1 MELEHAT TERZİ 7-6 6-1 MELEHAT TERZİ 6-0 6-2 MELEHAT TERZİ 6-3 6-0
BANU SELEKLER
BANU SELEKLER 6-4 7-5 MELEHAT TERZİ 6-2 6-1 BANU SELEKLER 0-6 0-6 WO MERAL GÜLTEKİN 6-2 6-0 NESRİN ÖZBEN 7-5 1-6 6-4 EBRU ÇOKSAK 6-0 6-0 WO ÖZNUR YILDIRIM 7-5 6-4 BANU SELEKLER 6-2 3-6 6-3 BANU SELEKLER 6-3 6-4 EMEL AKAR SÖNMEZ 1-6 7-6 SA BANU SELEKLER 0-6 0-6 WO SEVCAN MERT 6-0 6-0 WO SİNEM AKÇAKAYA 6-4 4-6 6-2 AŞİNA ÖLMEZOĞLU 6-3 7-6
ZEKİYE DİNÇER
FAHRİYE IŞIK 6-4 6-0 MELEHAT TERZİ 0-6 0-6 WO BANU SELEKLER 0-6 0-6 WO MERAL GÜLTEKİN 6-0 6-1 NESRİN ÖZBEN 6-0 6-0 WO EBRU ÇOKSAK 6-0 6-0 WO ÖZNUR YILDIRIM 6-0 6-0 WO SEMRA ÖZÇELİK 6-0 6-0 WO GÖZDE GÜL BAŞER 6-0 6-0 WO EMEL AKAR SÖNMEZ 6-0 6-0 WO SERAP BALIM 4-6 6-4 6-3 SEVCAN MERT 6-0 6-0 WO SİNEM AKÇAKAYA 6-0 6-0 WO AŞİNA ÖLMEZOĞLU 6-0 6-0 WO
MERAL GÜLTEKİN
MERAL GÜLTEKİN 6-1 6-1 MERAL GÜLTEKİN 6-2 6-3 MERAL GÜLTEKİN 6-2 6-0 MERAL GÜLTEKİN 6-0 6-1 MERAL GÜLTEKİN 6-0 6-1 MERAL GÜLTEKİN 6-2 6-2 MERAL GÜLTEKİN 6-2 6-1 MERAL GÜLTEKİN 6-3 6-2 MERAL GÜLTEKİN 6-1 6-1 MERAL GÜLTEKİN 0-6 0-6 WO MERAL GÜLTEKİN 6-3 6-1 MERAL GÜLTEKİN 6-1 6-4 MERAL GÜLTEKİN 0-6 0-6 WO
NESRİN AYAN ÖZBEN
FAHRİYE IŞIK 6-3 6-3 MELEHAT TERZİ 6-2 6-1 NESRİN ÖZBEN 7-5 1-6 6-4 NESRİN ÖZBEN 6-0 6-0 WO MERAL GÜLTEKİN 6-0 6-1 EBRU ÇOKSAK 6-3 6-1 ÖZNUR YILDIRIM 6-3 6-2 NESRİN ÖZBEN 6-2 6-3 NESRİN ÖZBEN 6-1 6-1 EMEL AKAR SÖNMEZ 6-4 7-5 NESRİN ÖZBEN 6-2 6-0 NESRİN ÖZBEN 6-3 7-5 SİNEM AKÇAKAYA 6-4 6-4 AŞİNA ÖLMEZOĞLU 6-3 6-2
EBRU ÇOKSAK
EBRU ÇOKSAK 7-5 7-6 MELEHAT TERZİ 6-1 6-4 EBRU ÇOKSAK 6-0 6-0 WO EBRU ÇOKSAK 6-0 6-0 WO MERAL GÜLTEKİN 6-2 6-2 EBRU ÇOKSAK 6-3 6-1 ÖZNUR YILDIRIM 6-4 5-7 7-5 EBRU ÇOKSAK 6-4 7-5 EBRU ÇOKSAK 6-4 6-0 EBRU ÇOKSAK 6-0 6-2 EBRU ÇOKSAK 6-0 6-1 EBRU ÇOKSAK 7-6 3-6 6-3 SİNEM AKÇAKAYA 6-4 6-1 EBRU ÇOKSAK 6-4 7-5
ÖZNUR YILDIRIM
ÖZNUR YILDIRIM 6-0 6-0 WO MELEHAT TERZİ 6-2 6-0 ÖZNUR YILDIRIM 7-5 6-4 ÖZNUR YILDIRIM 6-0 6-0 WO MERAL GÜLTEKİN 6-2 6-1 ÖZNUR YILDIRIM 6-3 6-2 ÖZNUR YILDIRIM 6-4 5-7 7-5 ÖZNUR YILDIRIM 0-6 0-6 WO ÖZNUR YILDIRIM 6-2 6-4 ÖZNUR YILDIRIM 0-6 0-6 WO ÖZNUR YILDIRIM 6-4 4-6 7-6 ÖZNUR YILDIRIM 6-4 4-6 6-1 ÖZNUR YILDIRIM 6-0 6-4
SEMRA ÖZÇELİK
SEMRA ÖZÇELİK 6-0 6-0 MELEHAT TERZİ 6-2 6-1 BANU SELEKLER 6-2 3-6 6-3 SEMRA ÖZÇELİK 6-0 6-0 WO MERAL GÜLTEKİN 6-3 6-2 NESRİN ÖZBEN 6-2 6-3 EBRU ÇOKSAK 6-4 7-5 SEMRA ÖZÇELİK 6-3 6-4 EMEL AKAR SÖNMEZ 5-7 6-3 6-3 SEMRA ÖZÇELİK 0-6 0-6 WO SEVCAN MERT 7-5 6-3 SİNEM AKÇAKAYA 6-0 6-0 AŞİNA ÖLMEZOĞLU 6-4 6-1
GÖZDE GÜL BAŞER
FAHRİYE IŞIK 6-3 6-0 MELEHAT TERZİ 6-0 6-0 BANU SELEKLER 6-3 6-4 GÖZDE GÜL BAŞER 6-0 6-0 WO MERAL GÜLTEKİN 6-1 6-1 NESRİN ÖZBEN 6-1 6-1 EBRU ÇOKSAK 6-4 6-0 ÖZNUR YILDIRIM 0-6 0-6 WO SEMRA ÖZÇELİK 6-3 6-4 SERAP BALIM 6-2 2-6 6-4 GÖZDE GÜL BAŞER 0-6 0-6 WO SİNEM AKÇAKAYA 6-3 6-1 AŞİNA ÖLMEZOĞLU 6-0 6-0 WO
EMEL AKAR SÖNMEZ
MELEHAT TERZİ 6-2 6-0 EMEL AKAR SÖNMEZ 1-6 7-6 SA EMEL AKAR SÖNMEZ 6-0 6-0 WO EMEL AKAR SÖNMEZ 6-4 7-5 EBRU ÇOKSAK 6-0 6-2 ÖZNUR YILDIRIM 6-2 6-4 EMEL AKAR SÖNMEZ 5-7 6-3 6-3 EMEL AKAR SÖNMEZ 7-5 7-5 SEVCAN MERT 6-1 6-2 SİNEM AKÇAKAYA 6-2 6-3 AŞİNA ÖLMEZOĞLU 6-0 6-1
SERAP BALIM
FAHRİYE IŞIK 6-0 6-2 MELEHAT TERZİ 6-0 6-1 BANU SELEKLER 0-6 0-6 WO SERAP BALIM 4-6 6-4 6-3 MERAL GÜLTEKİN 0-6 0-6 WO NESRİN ÖZBEN 6-2 6-0 EBRU ÇOKSAK 6-0 6-1 ÖZNUR YILDIRIM 0-6 0-6 WO SEMRA ÖZÇELİK 0-6 0-6 WO SERAP BALIM 6-2 2-6 6-4 EMEL AKAR SÖNMEZ 7-5 7-5 SEVCAN MERT 6-3 7-5 SİNEM AKÇAKAYA 6-3 6-4 AŞİNA ÖLMEZOĞLU 6-0 6-0 WO
SEVCAN MERT
FAHRİYE IŞIK 0-6 0-6 WO MELEHAT TERZİ 7-6 6-1 SEVCAN MERT 6-0 6-0 WO SEVCAN MERT 6-0 6-0 WO MERAL GÜLTEKİN 6-3 6-1 NESRİN ÖZBEN 6-3 7-5 EBRU ÇOKSAK 7-6 3-6 6-3 ÖZNUR YILDIRIM 6-4 4-6 7-6 SEVCAN MERT 7-5 6-3 GÖZDE GÜL BAŞER 0-6 0-6 WO SEVCAN MERT 6-1 6-2 SEVCAN MERT 6-3 7-5 SİNEM AKÇAKAYA 6-4 6-2 AŞİNA ÖLMEZOĞLU 6-0 6-0 WO
SİNEM AKÇAKAYA
SİNEM AKÇAKAYA 4-6 6-2 6-3 MELEHAT TERZİ 6-0 6-2 SİNEM AKÇAKAYA 6-4 4-6 6-2 SİNEM AKÇAKAYA 6-0 6-0 WO MERAL GÜLTEKİN 6-1 6-4 SİNEM AKÇAKAYA 6-4 6-4 SİNEM AKÇAKAYA 6-4 6-1 ÖZNUR YILDIRIM 6-4 4-6 6-1 SİNEM AKÇAKAYA 6-0 6-0 SİNEM AKÇAKAYA 6-3 6-1 SİNEM AKÇAKAYA 6-2 6-3 SİNEM AKÇAKAYA 6-3 6-4 SİNEM AKÇAKAYA 6-4 6-2 SİNEM AKÇAKAYA 6-2 6-1
HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU
AŞİNA ÖLMEZOĞLU 6-1 6-4 MELEHAT TERZİ 6-3 6-0 AŞİNA ÖLMEZOĞLU 6-3 7-6 AŞİNA ÖLMEZOĞLU 6-0 6-0 WO MERAL GÜLTEKİN 0-6 0-6 WO AŞİNA ÖLMEZOĞLU 6-3 6-2 EBRU ÇOKSAK 6-4 7-5 ÖZNUR YILDIRIM 6-0 6-4 AŞİNA ÖLMEZOĞLU 6-4 6-1 AŞİNA ÖLMEZOĞLU 6-0 6-0 WO AŞİNA ÖLMEZOĞLU 6-0 6-1 AŞİNA ÖLMEZOĞLU 6-0 6-0 WO AŞİNA ÖLMEZOĞLU 6-0 6-0 WO SİNEM AKÇAKAYA 6-2 6-1

VETERAN BAYAN A GRUBUNDAN SIRLAMANIN İLK 6 OYUNCUSU ÜST TURA YÜKSELİR.

Puan Cetveli

SNo Oyuncular Maçlar Setler Puan
O + - + - P
1
MERAL GÜLTEKİN
13 13 0 26 0 26
2
MELİHAT TERZİ
14 13 1 26 2 26
3
ÖZNUR YILDIRIM
13 11 2 22 7 22
4
SİNEM AKÇAKAYA
14 11 3 23 8 22
5
EBRU ÇOKSAK
14 10 4 21 9 20
6
HURİYE AŞİNA ÖLMEZOĞLU
14 9 5 18 10 18
7
NESRİN AYAN ÖZBEN
14 6 8 12 17 12
8
BANU SELEKLER
14 5 9 13 18 10
9
FAHRİYE IŞIK TEZCAN
13 5 8 11 16 10
10
EMEL AKAR SÖNMEZ
11 5 6 9 14 10
11
SEVCAN MERT
14 5 9 12 18 10
12
SEMRA ÖZÇELİK
13 4 9 10 18 8
13
GÖZDE GÜL BAŞER
13 2 11 5 22 4
14
SERAP BALIM
14 2 12 4 26 4
15
ZEKİYE DİNÇER
14 0 14 1 28 0