Grup Maçları

Karşılaşmalar

M.ŞEVKET ŞENKÖK
OLGUN ASLAN
NECMETTİN AKAN
TURGAY TUNÇ
İBRAHİM LEVENT ARICAN
TİMUR ZENCİR
ERDAL ANIK
KORAY YAVAŞ
HÜSEYİN GÖNNETLİOĞLU
İLHAMİ ŞAHİNER
TURGAY KIRÇAR
HAKAN BALA
MURAT MUSTAFA DOLANAY
HÜSNÜ AKSU
CİHAT BARAN KARABAKİ
M.ŞEVKET ŞENKÖK
OLGUN ASLAN 6-3 6-1 M.ŞEVKET ŞENKÖK 6-3 6-3 TURGAY TUNÇ 6-0 6-0 WO İBRAHİM LEVENT ARICAN 6-3 7-6(8) TİMUR ZENCİR 6-1 6-2 ERDAL ANIK 6-0 6-0 WO KORAY YAVAŞ 6-0 6-0 WO HÜSEYİN GÖNNETLİOĞLU 6-3 6-2 M.ŞEVKET ŞENKÖK 0-6 0-6 WO TURGAY KIRÇAR 6-0 6-0 WO HAKAN BALA 6-0 6-1 MURAT MUSTAFA DOLANAY 6-3 7-6 HÜSNÜ AKSU 1-6 6-1 6-0 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-0 6-0 WO
OLGUN ASLAN
OLGUN ASLAN 6-3 6-1 OLGUN ASLAN 6-4 5-7 7-6 OLGUN ASLAN 7-5 6-3 OLGUN ASLAN 4-6 6-3 6-3 OLGUN ASLAN 6-4 7-6 ERDAL ANIK 6-3 6-2 KORAY YAVAŞ 6-1 6-0 HÜSEYİN GÖNNETLİOĞLU 2-6 6-2 7-5 OLGUN ASLAN 0-6 0-6 WO TURGAY KIRÇAR 6-3 3-6 7-6 OLGUN ASLAN 0-6 0-6 WO HÜSNÜ AKSU 6-4 6-1 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-1 6-0
NECMETTİN AKAN
M.ŞEVKET ŞENKÖK 6-3 6-3 OLGUN ASLAN 6-4 5-7 7-6 NECMETTİN AKAN 6-3 6-2 İBRAHİM LEVENT ARICAN 6-1 6-0 NECMETTİN AKAN 7-6 6-4 ERDAL ANIK 6-0 4-6 6-2 KORAY YAVAŞ 6-2 6-2 HÜSEYİN GÖNNETLİOĞLU 6-1 6-2 NECMETTİN AKAN 0-6 0-6 WO TURGAY KIRÇAR 6-1 6-1 NECMETTİN AKAN 6-4 6-0 MURAT MUSTAFA DOLANAY 6-2 7-5 NECMETTİN AKAN 3-6 6-4 6-0 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-2 6-1
TURGAY TUNÇ
TURGAY TUNÇ 6-0 6-0 WO OLGUN ASLAN 7-5 6-3 NECMETTİN AKAN 6-3 6-2 İBRAHİM LEVENT ARICAN 7-5 6-4 ERDAL ANIK 7-6 6-3 KORAY YAVAŞ 6-1 6-1 HÜSEYİN GÖNNETLİOĞLU 6-2 6-2 İLHAMİ ŞAHİNER 6-2 6-0 TURGAY KIRÇAR 6-1 6-2 HAKAN BALA 6-3 7-6 MURAT MUSTAFA DOLANAY 6-1 6-0 HÜSNÜ AKSU 6-3 6-2 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-2 2-6 6-2
İBRAHİM LEVENT ARICAN
İBRAHİM LEVENT ARICAN 6-3 7-6(8) OLGUN ASLAN 4-6 6-3 6-3 İBRAHİM LEVENT ARICAN 6-1 6-0 İBRAHİM LEVENT ARICAN 7-5 6-4 TİMUR ZENCİR 6-4 6-1 İBRAHİM LEVENT ARICAN 7-6 6-3 KORAY YAVAŞ 6-2 6-3 İBRAHİM LEVENT ARICAN WO İLHAMİ ŞAHİNER 6-1 6-3 TURGAY KIRÇAR 6-0 6-1 İBRAHİM LEVENT ARICAN 0-6 0-6 WO MURAT MUSTAFA DOLANAY 6-3 6-3 HÜSNÜ AKSU 7-6 6-1 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-1 6-1
TİMUR ZENCİR
TİMUR ZENCİR 6-1 6-2 OLGUN ASLAN 6-4 7-6 NECMETTİN AKAN 7-6 6-4 TİMUR ZENCİR 6-4 6-1 TİMUR ZENCİR 4-6 6-2 6-2 KORAY YAVAŞ 6-2 6-2 TİMUR ZENCİR 6-3 3-6 6-4 TİMUR ZENCİR 0-6 0-6 WO TURGAY KIRÇAR 6-4 7-5 TİMUR ZENCİR 6-2 2-6 7-5 TİMUR ZENCİR 6-0 6-3 TİMUR ZENCİR 6-3 4-6 6-3 TİMUR ZENCİR 6-4 7-5
ERDAL ANIK
ERDAL ANIK 6-0 6-0 WO ERDAL ANIK 6-3 6-2 ERDAL ANIK 6-0 4-6 6-2 ERDAL ANIK 7-6 6-3 İBRAHİM LEVENT ARICAN 7-6 6-3 TİMUR ZENCİR 4-6 6-2 6-2 ERDAL ANIK 2-6 7-6 7-6 ERDAL ANIK 7-5 7-5 İLHAMİ ŞAHİNER 6-1 7-5 TURGAY KIRÇAR 6-4 6-4 HAKAN BALA 6-4 6-2 MURAT MUSTAFA DOLANAY 6-3 7-6 ERDAL ANIK 2-6 6-3 7-6 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-7 6-1 6-3
KORAY YAVAŞ
KORAY YAVAŞ 6-0 6-0 WO KORAY YAVAŞ 6-1 6-0 KORAY YAVAŞ 6-2 6-2 KORAY YAVAŞ 6-1 6-1 KORAY YAVAŞ 6-2 6-3 KORAY YAVAŞ 6-2 6-2 ERDAL ANIK 2-6 7-6 7-6 KORAY YAVAŞ 6-3 6-3 İLHAMİ ŞAHİNER 6-3 7-6 KORAY YAVAŞ 6-4 6-4 KORAY YAVAŞ 0-6 0-6 WO KORAY YAVAŞ 6-1 6-0 KORAY YAVAŞ 6-2 2-6 6-4 KORAY YAVAŞ 6-1 6-0
HÜSEYİN GÖNNETLİOĞLU
HÜSEYİN GÖNNETLİOĞLU 6-3 6-2 HÜSEYİN GÖNNETLİOĞLU 2-6 6-2 7-5 HÜSEYİN GÖNNETLİOĞLU 6-1 6-2 HÜSEYİN GÖNNETLİOĞLU 6-2 6-2 İBRAHİM LEVENT ARICAN WO TİMUR ZENCİR 6-3 3-6 6-4 ERDAL ANIK 7-5 7-5 KORAY YAVAŞ 6-3 6-3 İLHAMİ ŞAHİNER 6-1 6-1 HÜSEYİN GÖNNETLİOĞLU 6-2 0-6 7-6 HAKAN BALA 6-2 6-1 HÜSEYİN GÖNNETLİOĞLU 2-6 6-3 7-6 HÜSNÜ AKSU 6-4 6-3 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-3 6-1
İLHAMİ ŞAHİNER
M.ŞEVKET ŞENKÖK 0-6 0-6 WO OLGUN ASLAN 0-6 0-6 WO NECMETTİN AKAN 0-6 0-6 WO İLHAMİ ŞAHİNER 6-2 6-0 İLHAMİ ŞAHİNER 6-1 6-3 TİMUR ZENCİR 0-6 0-6 WO İLHAMİ ŞAHİNER 6-1 7-5 İLHAMİ ŞAHİNER 6-3 7-6 İLHAMİ ŞAHİNER 6-1 6-1 TURGAY KIRÇAR 6-0 6-0 WO İLHAMİ ŞAHİNER 6-4 6-2 İLHAMİ ŞAHİNER 6-4 6-1 İLHAMİ ŞAHİNER 6-3 6-0 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-0 6-0 WO
TURGAY KIRÇAR
TURGAY KIRÇAR 6-0 6-0 WO TURGAY KIRÇAR 6-3 3-6 7-6 TURGAY KIRÇAR 6-1 6-1 TURGAY KIRÇAR 6-1 6-2 TURGAY KIRÇAR 6-0 6-1 TURGAY KIRÇAR 6-4 7-5 TURGAY KIRÇAR 6-4 6-4 KORAY YAVAŞ 6-4 6-4 HÜSEYİN GÖNNETLİOĞLU 6-2 0-6 7-6 TURGAY KIRÇAR 6-0 6-0 WO TURGAY KIRÇAR 0-6 0-6 WO TURGAY KIRÇAR 6-0 6-0 TURGAY KIRÇAR 7-5 6-2 CİHAT BARAN KARABAKİ 4-6 6-4 6-3
HAKAN BALA
HAKAN BALA 6-0 6-1 OLGUN ASLAN 0-6 0-6 WO NECMETTİN AKAN 6-4 6-0 HAKAN BALA 6-3 7-6 İBRAHİM LEVENT ARICAN 0-6 0-6 WO TİMUR ZENCİR 6-2 2-6 7-5 HAKAN BALA 6-4 6-2 KORAY YAVAŞ 0-6 0-6 WO HAKAN BALA 6-2 6-1 İLHAMİ ŞAHİNER 6-4 6-2 TURGAY KIRÇAR 0-6 0-6 WO HAKAN BALA 7-5 6-2 HÜSNÜ AKSU 6-0 6-0 WO HAKAN BALA 6-1 2-6 6-3
MURAT MUSTAFA DOLANAY
MURAT MUSTAFA DOLANAY 6-3 7-6 MURAT MUSTAFA DOLANAY 6-2 7-5 MURAT MUSTAFA DOLANAY 6-1 6-0 MURAT MUSTAFA DOLANAY 6-3 6-3 TİMUR ZENCİR 6-0 6-3 MURAT MUSTAFA DOLANAY 6-3 7-6 KORAY YAVAŞ 6-1 6-0 HÜSEYİN GÖNNETLİOĞLU 2-6 6-3 7-6 İLHAMİ ŞAHİNER 6-4 6-1 TURGAY KIRÇAR 6-0 6-0 HAKAN BALA 7-5 6-2 HÜSNÜ AKSU 3-6 6-4 6-4 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-1 6-1
HÜSNÜ AKSU
HÜSNÜ AKSU 1-6 6-1 6-0 HÜSNÜ AKSU 6-4 6-1 NECMETTİN AKAN 3-6 6-4 6-0 HÜSNÜ AKSU 6-3 6-2 HÜSNÜ AKSU 7-6 6-1 TİMUR ZENCİR 6-3 4-6 6-3 ERDAL ANIK 2-6 6-3 7-6 KORAY YAVAŞ 6-2 2-6 6-4 HÜSNÜ AKSU 6-4 6-3 İLHAMİ ŞAHİNER 6-3 6-0 TURGAY KIRÇAR 7-5 6-2 HÜSNÜ AKSU 6-0 6-0 WO HÜSNÜ AKSU 3-6 6-4 6-4 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-0 6-1
CİHAT BARAN KARABAKİ
CİHAT BARAN KARABAKİ 6-0 6-0 WO CİHAT BARAN KARABAKİ 6-1 6-0 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-2 6-1 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-2 2-6 6-2 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-1 6-1 TİMUR ZENCİR 6-4 7-5 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-7 6-1 6-3 KORAY YAVAŞ 6-1 6-0 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-3 6-1 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-0 6-0 WO CİHAT BARAN KARABAKİ 4-6 6-4 6-3 HAKAN BALA 6-1 2-6 6-3 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-1 6-1 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-0 6-1

VETERAN ERKEK C GRUBUNDAN SIRLAMANIN İLK 2 OYUNCUSU ÜST TURA YÜKSELİR.

Puan Cetveli

SNo Oyuncular Maçlar Setler Puan
O + - + - P
1
KORAY YAVAŞ
14 12 2 25 5 24
2
TURGAY KIRÇAR
14 11 3 24 7 22
3
CİHAT BARAN KARABAKİ
14 11 3 23 9 22
4
TİMUR ZENCİR
13 9 4 18 12 18
5
İLHAMİ ŞAHİNER
14 8 6 16 12 16
6
HÜSNÜ AKSU
14 7 7 18 16 14
7
OLGUN ASLAN
13 7 6 16 14 14
8
ERDAL ANIK
14 7 7 16 17 14
9
HÜSEYİN GÖNNETLİOĞLU
14 6 8 13 17 12
10
HAKAN BALA
14 6 8 13 17 12
11
İBRAHİM LEVENT ARICAN
14 6 8 11 16 12
12
MURAT MUSTAFA DOLANAY
13 5 8 12 16 10
13
NECMETTİN AKAN
14 5 9 12 19 10
14
M.ŞEVKET ŞENKÖK
14 2 12 5 24 4
15
TURGAY TUNÇ
13 1 12 3 24 2