Grup Maçları

Karşılaşmalar

GÖKHAN GÖK
MUSTAFA TEKİN ÖZER
MUSTAFA İSMAİL GÜLCÜ
MERİH PASTUTMAZ
HAKAN KURT
UĞUR BOLAT
LEVENT UÇAR
ALİM ÖZBUDAK
AHMET LEVENT ONARAN
TURHAN YAŞAR SEYHAN
CEM ERKUT SÖNMEZ
ZEKİ GÜRSES
ERDEM ERASLAN
SEDAT SOĞUKKUYU
İSMAİL VOLKAN
GÖKHAN GÖK
MUSTAFA TEKİN ÖZER 3-6 6-2 6-4 GÖKHAN GÖK 6-4 6-3 GÖKHAN GÖK 0-6 0-6 WO HAKAN KURT 6-3 6-4 GÖKHAN GÖK 6-3 6-2 GÖKHAN GÖK 6-3 2-6 6-4 GÖKHAN GÖK 6-3 6-1 AHMET LEVENT ONARAN 4-6 6-3 SA GÖKHAN GÖK 6-3 7-6 GÖKHAN GÖK 6-2 2-6 7-6 GÖKHAN GÖK 6-2 6-2 GÖKHAN GÖK 6-1 6-4 GÖKHAN GÖK 0-6 0-6 WO GÖKHAN GÖK 7-5 6-3
MUSTAFA TEKİN ÖZER
MUSTAFA TEKİN ÖZER 3-6 6-2 6-4 MUSTAFA TEKİN ÖZER 6-2 6-0 MUSTAFA TEKİN ÖZER 0-6 0-6 WO HAKAN KURT 6-2 6-3 MUSTAFA TEKİN ÖZER 6-3 6-4 MUSTAFA TEKİN ÖZER 6-4 6-1 MUSTAFA TEKİN ÖZER 6-0 6-0 AHMET LEVENT ONARAN 6-3 6-0 MUSTAFA TEKİN ÖZER 6-4 6-2 CEM ERKUT SÖNMEZ 7-6 6-1 MUSTAFA TEKİN ÖZER 0-6 0-6 WO MUSTAFA TEKİN ÖZER 6-1 7-5 MUSTAFA TEKİN ÖZER 0-6 0-6 WO MUSTAFA TEKİN ÖZER WO
MUSTAFA İSMAİL GÜLCÜ
GÖKHAN GÖK 6-4 6-3 MUSTAFA TEKİN ÖZER 6-2 6-0 MUSTAFA İSMAİL GÜLCÜ 6-1 6-4 HAKAN KURT 6-2 3-6 6-0 UĞUR BOLAT 6-0 6-0 WO MUSTAFA İSMAİL GÜLCÜ 1-6 6-4 7-5 ALİM ÖZBUDAK 6-4 2-6 6-4 AHMET LEVENT ONARAN 6-0 6-0 WO MUSTAFA İSMAİL GÜLCÜ 1-6 6-1 6-4 CEM ERKUT SÖNMEZ 6-3 6-2 ZEKİ GÜRSES 6-1 6-4 ERDEM ERASLAN 6-0 6-0 WO MUSTAFA İSMAİL GÜLCÜ 0-6 0-6 WO İSMAİL VOLKAN WO
MERİH PASTUTMAZ
GÖKHAN GÖK 0-6 0-6 WO MUSTAFA TEKİN ÖZER 0-6 0-6 WO MUSTAFA İSMAİL GÜLCÜ 6-1 6-4 HAKAN KURT 6-2 6-3 UĞUR BOLAT 6-2 7-5 LEVENT UÇAR 6-0 6-0 WO ALİM ÖZBUDAK 6-3 6-2 AHMET LEVENT ONARAN 6-0 6-0 WO TURHAN YAŞAR SEYHAN 6-1 6-3 CEM ERKUT SÖNMEZ 6-0 6-0 WO ZEKİ GÜRSES 6-0 6-0 WO ERDEM ERASLAN 6-0 6-0 WO SEDAT SOĞUKKUYU 6-3 6-4 İSMAİL VOLKAN 6-0 6-0 WO
HAKAN KURT
HAKAN KURT 6-3 6-4 HAKAN KURT 6-2 6-3 HAKAN KURT 6-2 3-6 6-0 HAKAN KURT 6-2 6-3 HAKAN KURT 6-4 6-2 HAKAN KURT 6-2 6-1 HAKAN KURT 0-6 0-6 WO HAKAN KURT 6-1 2-6 6-3 HAKAN KURT 6-4 7-5 CEM ERKUT SÖNMEZ 3-6 6-2 6-2 HAKAN KURT 6-3 6-4 HAKAN KURT 6-4 6-2 HAKAN KURT 6-1 6-0 HAKAN KURT 6-0 6-0
UĞUR BOLAT
GÖKHAN GÖK 6-3 6-2 MUSTAFA TEKİN ÖZER 6-3 6-4 UĞUR BOLAT 6-0 6-0 WO UĞUR BOLAT 6-2 7-5 HAKAN KURT 6-4 6-2 LEVENT UÇAR 6-4 6-1 ALİM ÖZBUDAK 6-2 7-5 AHMET LEVENT ONARAN 6-2 6-2 TURHAN YAŞAR SEYHAN 6-2 6-2 CEM ERKUT SÖNMEZ 6-2 6-1 ZEKİ GÜRSES 6-0 6-0 UĞUR BOLAT 0-6 0-6 WO UĞUR BOLAT 0-6 0-6 WO İSMAİL VOLKAN 6-2 6-2
LEVENT UÇAR
GÖKHAN GÖK 6-3 2-6 6-4 MUSTAFA TEKİN ÖZER 6-4 6-1 MUSTAFA İSMAİL GÜLCÜ 1-6 6-4 7-5 LEVENT UÇAR 6-0 6-0 WO HAKAN KURT 6-2 6-1 LEVENT UÇAR 6-4 6-1 ALİM ÖZBUDAK 6-2 6-4 AHMET LEVENT ONARAN 7-5 6-0 TURHAN YAŞAR SEYHAN 6-1 6-1 CEM ERKUT SÖNMEZ 6-0 6-1 ZEKİ GÜRSES 6-0 6-1 LEVENT UÇAR 7-6 6-2 LEVENT UÇAR 0-6 0-6 WO İSMAİL VOLKAN 6-2 7-5
ALİM ÖZBUDAK
GÖKHAN GÖK 6-3 6-1 MUSTAFA TEKİN ÖZER 6-0 6-0 ALİM ÖZBUDAK 6-4 2-6 6-4 ALİM ÖZBUDAK 6-3 6-2 HAKAN KURT 0-6 0-6 WO ALİM ÖZBUDAK 6-2 7-5 ALİM ÖZBUDAK 6-2 6-4 AHMET LEVENT ONARAN 6-3 6-2 TURHAN YAŞAR SEYHAN 6-1 6-4 CEM ERKUT SÖNMEZ 6-1 6-1 ALİM ÖZBUDAK 3-6 6-1 6-3 ERDEM ERASLAN WO ALİM ÖZBUDAK 0-6 0-6 WO ALİM ÖZBUDAK 7-6 6-3
AHMET LEVENT ONARAN
AHMET LEVENT ONARAN 4-6 6-3 SA AHMET LEVENT ONARAN 6-3 6-0 AHMET LEVENT ONARAN 6-0 6-0 WO AHMET LEVENT ONARAN 6-0 6-0 WO HAKAN KURT 6-1 2-6 6-3 AHMET LEVENT ONARAN 6-2 6-2 AHMET LEVENT ONARAN 7-5 6-0 AHMET LEVENT ONARAN 6-3 6-2 AHMET LEVENT ONARAN 6-3 6-0 CEM ERKUT SÖNMEZ 6-4 6-3 AHMET LEVENT ONARAN 6-2 6-4 AHMET LEVENT ONARAN 6-0 6-1 AHMET LEVENT ONARAN 6-1 6-1 AHMET LEVENT ONARAN WO
TURHAN YAŞAR SEYHAN
GÖKHAN GÖK 6-3 7-6 MUSTAFA TEKİN ÖZER 6-4 6-2 MUSTAFA İSMAİL GÜLCÜ 1-6 6-1 6-4 TURHAN YAŞAR SEYHAN 6-1 6-3 HAKAN KURT 6-4 7-5 TURHAN YAŞAR SEYHAN 6-2 6-2 TURHAN YAŞAR SEYHAN 6-1 6-1 TURHAN YAŞAR SEYHAN 6-1 6-4 AHMET LEVENT ONARAN 6-3 6-0 CEM ERKUT SÖNMEZ 6-1 6-2 TURHAN YAŞAR SEYHAN 3-6 6-3 6-4 ERDEM ERASLAN 6-4 6-3 TURHAN YAŞAR SEYHAN 0-6 0-6 WO TURHAN YAŞAR SEYHAN 6-0 3-6 6-3
CEM ERKUT SÖNMEZ
GÖKHAN GÖK 6-2 2-6 7-6 CEM ERKUT SÖNMEZ 7-6 6-1 CEM ERKUT SÖNMEZ 6-3 6-2 CEM ERKUT SÖNMEZ 6-0 6-0 WO CEM ERKUT SÖNMEZ 3-6 6-2 6-2 CEM ERKUT SÖNMEZ 6-2 6-1 CEM ERKUT SÖNMEZ 6-0 6-1 CEM ERKUT SÖNMEZ 6-1 6-1 CEM ERKUT SÖNMEZ 6-4 6-3 CEM ERKUT SÖNMEZ 6-1 6-2 CEM ERKUT SÖNMEZ 3-6 7-5 6-1 CEM ERKUT SÖNMEZ 6-3 6-2 CEM ERKUT SÖNMEZ 6-2 6-1 CEM ERKUT SÖNMEZ 6-1 6-3
ZEKİ GÜRSES
GÖKHAN GÖK 6-2 6-2 MUSTAFA TEKİN ÖZER 0-6 0-6 WO ZEKİ GÜRSES 6-1 6-4 ZEKİ GÜRSES 6-0 6-0 WO HAKAN KURT 6-3 6-4 ZEKİ GÜRSES 6-0 6-0 ZEKİ GÜRSES 6-0 6-1 ALİM ÖZBUDAK 3-6 6-1 6-3 AHMET LEVENT ONARAN 6-2 6-4 TURHAN YAŞAR SEYHAN 3-6 6-3 6-4 CEM ERKUT SÖNMEZ 3-6 7-5 6-1 ZEKİ GÜRSES 6-2 6-0 ZEKİ GÜRSES 0-6 0-6 WO ZEKİ GÜRSES 6-7 6-1 6-1
ERDEM ERASLAN
GÖKHAN GÖK 6-1 6-4 MUSTAFA TEKİN ÖZER 6-1 7-5 ERDEM ERASLAN 6-0 6-0 WO ERDEM ERASLAN 6-0 6-0 WO HAKAN KURT 6-4 6-2 UĞUR BOLAT 0-6 0-6 WO LEVENT UÇAR 7-6 6-2 ERDEM ERASLAN WO AHMET LEVENT ONARAN 6-0 6-1 ERDEM ERASLAN 6-4 6-3 CEM ERKUT SÖNMEZ 6-3 6-2 ZEKİ GÜRSES 6-2 6-0 ERDEM ERASLAN 6-4 4-6 7-6 İSMAİL VOLKAN 6-4 7-5
SEDAT SOĞUKKUYU
GÖKHAN GÖK 0-6 0-6 WO MUSTAFA TEKİN ÖZER 0-6 0-6 WO MUSTAFA İSMAİL GÜLCÜ 0-6 0-6 WO SEDAT SOĞUKKUYU 6-3 6-4 HAKAN KURT 6-1 6-0 UĞUR BOLAT 0-6 0-6 WO LEVENT UÇAR 0-6 0-6 WO ALİM ÖZBUDAK 0-6 0-6 WO AHMET LEVENT ONARAN 6-1 6-1 TURHAN YAŞAR SEYHAN 0-6 0-6 WO CEM ERKUT SÖNMEZ 6-2 6-1 ZEKİ GÜRSES 0-6 0-6 WO ERDEM ERASLAN 6-4 4-6 7-6 SEDAT SOĞUKKUYU 6-3 6-4
İSMAİL VOLKAN
GÖKHAN GÖK 7-5 6-3 MUSTAFA TEKİN ÖZER WO İSMAİL VOLKAN WO İSMAİL VOLKAN 6-0 6-0 WO HAKAN KURT 6-0 6-0 İSMAİL VOLKAN 6-2 6-2 İSMAİL VOLKAN 6-2 7-5 ALİM ÖZBUDAK 7-6 6-3 AHMET LEVENT ONARAN WO TURHAN YAŞAR SEYHAN 6-0 3-6 6-3 CEM ERKUT SÖNMEZ 6-1 6-3 ZEKİ GÜRSES 6-7 6-1 6-1 İSMAİL VOLKAN 6-4 7-5 SEDAT SOĞUKKUYU 6-3 6-4

VETERAN ERKEK B GRUBUNDAN SIRLAMANIN İLK 6 OYUNCUSU ÜST TURA YÜKSELİR.

Puan Cetveli

SNo Oyuncular Maçlar Setler Puan
O + - + - P
1
CEM ERKUT SÖNMEZ
14 13 1 27 4 26
2
HAKAN KURT
14 13 1 27 4 26
3
AHMET LEVENT ONARAN
14 12 2 22 5 24
4
GÖKHAN GÖK
14 11 3 24 7 22
5
MUSTAFA TEKİN ÖZER
14 11 3 20 7 22
6
ZEKİ GÜRSES
14 7 7 17 15 14
7
ALİM ÖZBUDAK
14 7 7 14 14 14
8
TURHAN YAŞAR SEYHAN
14 7 7 15 16 14
9
İSMAİL VOLKAN
14 5 9 10 14 10
10
ERDEM ERASLAN
14 5 9 8 19 10
11
LEVENT UÇAR
14 4 10 10 20 8
12
MUSTAFA İSMAİL GÜLCÜ
14 4 10 10 20 8
13
UĞUR BOLAT
14 4 10 8 20 8
14
SEDAT SOĞUKKUYU
14 2 12 5 24 4
15
MERİH PASTUTMAZ
14 0 14 0 28 0