Grup Maçları

Karşılaşmalar

KADİR DEMİR
HAKAN ÇINAR
MEHMET TANER KILIÇ
BÜLENT GÜNAYDIN
CİHAT BARAN KARABAKİ
SALİH YILMAZ
ÖMER KORKMAZ
İSMAİL TIMBILOĞLU
ÖZGÜR ÖZKILIÇ
LEVENT AÇIKALIN
MEHMET GÖZLÜ
(T) VEDAT ANDAÇ ŞİMŞEK
EYÜP DÖNMEZ
KADİR DEMİR
HAKAN ÇINAR 6-0 7-5 MEHMET TANER KILIÇ 6-4 6-3 KADİR DEMİR 6-0 6-0 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-1 6-1 KADİR DEMİR 6-1 6-4 ÖMER KORKMAZ 6-0 6-0 WO KADİR DEMİR 6-3 6-2 KADİR DEMİR 0-6 0-6 WO LEVENT AÇIKALIN WO KADİR DEMİR 6-2 7-6 KADİR DEMİR 6-1 6-3 KADİR DEMİR 6-4 7-5
HAKAN ÇINAR
HAKAN ÇINAR 6-0 7-5 HAKAN ÇINAR 7-6 6-7 7-6 HAKAN ÇINAR 6-0 6-0 HAKAN ÇINAR 6-2 6-0 HAKAN ÇINAR 6-0 6-0 HAKAN ÇINAR 6-3 6-4 HAKAN ÇINAR 6-2 6-0 HAKAN ÇINAR 0-6 0-6 WO HAKAN ÇINAR 6-0 6-1 HAKAN ÇINAR 7-5 6-0 HAKAN ÇINAR 6-1 6-2 HAKAN ÇINAR 6-3 6-0
MEHMET TANER KILIÇ
MEHMET TANER KILIÇ 6-4 6-3 HAKAN ÇINAR 7-6 6-7 7-6 MEHMET TANER KILIÇ 6-1 6-4 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-1 6-4 MEHMET TANER KILIÇ 6-1 6-4 MEHMET TANER KILIÇ 6-3 6-7 6-3 MEHMET TANER KILIÇ 6-2 6-4 MEHMET TANER KILIÇ 0-6 0-6 WO MEHMET TANER KILIÇ 6-3 6-2 MEHMET TANER KILIÇ 6-4 6-0 MEHMET TANER KILIÇ 6-3 6-2 MEHMET TANER KILIÇ 6-2 6-1
BÜLENT GÜNAYDIN
KADİR DEMİR 6-0 6-0 HAKAN ÇINAR 6-0 6-0 MEHMET TANER KILIÇ 6-1 6-4 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-0 6-0 SALİH YILMAZ 6-1 6-1 ÖMER KORKMAZ 6-4 6-0 İSMAİL TIMBILOĞLU 6-0 6-0 WO BÜLENT GÜNAYDIN 0-6 0-6 WO LEVENT AÇIKALIN 6-0 6-0 WO MEHMET GÖZLÜ 6-0 6-0 WO (T) VEDAT ANDAÇ ŞİMŞEK 6-0 6-0 WO EYÜP DÖNMEZ 6-0 6-0 WO
CİHAT BARAN KARABAKİ
CİHAT BARAN KARABAKİ 6-1 6-1 HAKAN ÇINAR 6-2 6-0 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-1 6-4 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-0 6-0 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-3 6-1 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-1 1-6 6-1 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-0 6-1 CİHAT BARAN KARABAKİ 0-6 0-6 WO CİHAT BARAN KARABAKİ 6-1 6-0 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-2 6-4 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-0 6-1 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-2 6-2
SALİH YILMAZ
KADİR DEMİR 6-1 6-4 HAKAN ÇINAR 6-0 6-0 MEHMET TANER KILIÇ 6-1 6-4 SALİH YILMAZ 6-1 6-1 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-3 6-1 ÖMER KORKMAZ 6-4 6-2 SALİH YILMAZ 0-6 0-6 WO SALİH YILMAZ 6-3 6-1 LEVENT AÇIKALIN 6-4 2-6 6-2 SALİH YILMAZ 7-6 7-5 (T) VEDAT ANDAÇ ŞİMŞEK 6-3 6-1 EYÜP DÖNMEZ 6-4 0-6 6-4
ÖMER KORKMAZ
ÖMER KORKMAZ 6-0 6-0 WO HAKAN ÇINAR 6-3 6-4 MEHMET TANER KILIÇ 6-3 6-7 6-3 ÖMER KORKMAZ 6-4 6-0 CİHAT BARAN KARABAKİ 6-1 1-6 6-1 ÖMER KORKMAZ 6-4 6-2 ÖMER KORKMAZ 0-6 0-6 WO ÖMER KORKMAZ 0-6 0-6 WO ÖMER KORKMAZ 6-3 6-3 ÖMER KORKMAZ 6-2 7-5 ÖMER KORKMAZ 6-1 7-5 ÖMER KORKMAZ 6-2 6-3
İSMAİL TIMBILOĞLU
KADİR DEMİR 6-3 6-2 HAKAN ÇINAR 6-2 6-0 MEHMET TANER KILIÇ 6-2 6-4 İSMAİL TIMBILOĞLU 6-0 6-0 WO CİHAT BARAN KARABAKİ 6-0 6-1 SALİH YILMAZ 0-6 0-6 WO ÖMER KORKMAZ 0-6 0-6 WO İSMAİL TIMBILOĞLU 0-6 0-6 WO LEVENT AÇIKALIN 6-0 6-0 WO İSMAİL TIMBILOĞLU 6-3 6-0 (T) VEDAT ANDAÇ ŞİMŞEK 6-3 6-4 EYÜP DÖNMEZ 6-0 6-0 WO
ÖZGÜR ÖZKILIÇ
KADİR DEMİR 0-6 0-6 WO HAKAN ÇINAR 0-6 0-6 WO MEHMET TANER KILIÇ 0-6 0-6 WO BÜLENT GÜNAYDIN 0-6 0-6 WO CİHAT BARAN KARABAKİ 0-6 0-6 WO SALİH YILMAZ 6-3 6-1 ÖMER KORKMAZ 0-6 0-6 WO İSMAİL TIMBILOĞLU 0-6 0-6 WO LEVENT AÇIKALIN 6-1 6-2 MEHMET GÖZLÜ 6-0 6-0 WO (T) VEDAT ANDAÇ ŞİMŞEK 6-0 6-0 WO EYÜP DÖNMEZ 6-0 6-0 WO
LEVENT AÇIKALIN
LEVENT AÇIKALIN WO HAKAN ÇINAR 6-0 6-1 MEHMET TANER KILIÇ 6-3 6-2 LEVENT AÇIKALIN 6-0 6-0 WO CİHAT BARAN KARABAKİ 6-1 6-0 LEVENT AÇIKALIN 6-4 2-6 6-2 ÖMER KORKMAZ 6-3 6-3 LEVENT AÇIKALIN 6-0 6-0 WO LEVENT AÇIKALIN 6-1 6-2 MEHMET GÖZLÜ 3-6 6-1 7-6 LEVENT AÇIKALIN 6-3 6-0 LEVENT AÇIKALIN 6-1 5-7 7-6
MEHMET GÖZLÜ
KADİR DEMİR 6-2 7-6 HAKAN ÇINAR 7-5 6-0 MEHMET TANER KILIÇ 6-4 6-0 MEHMET GÖZLÜ 6-0 6-0 WO CİHAT BARAN KARABAKİ 6-2 6-4 SALİH YILMAZ 7-6 7-5 ÖMER KORKMAZ 6-2 7-5 İSMAİL TIMBILOĞLU 6-3 6-0 MEHMET GÖZLÜ 6-0 6-0 WO MEHMET GÖZLÜ 3-6 6-1 7-6 MEHMET GÖZLÜ 7-5 6-1 EYÜP DÖNMEZ 6-3 6-4
(T) VEDAT ANDAÇ ŞİMŞEK
KADİR DEMİR 6-1 6-3 HAKAN ÇINAR 6-1 6-2 MEHMET TANER KILIÇ 6-3 6-2 (T) VEDAT ANDAÇ ŞİMŞEK 6-0 6-0 WO CİHAT BARAN KARABAKİ 6-0 6-1 (T) VEDAT ANDAÇ ŞİMŞEK 6-3 6-1 ÖMER KORKMAZ 6-1 7-5 (T) VEDAT ANDAÇ ŞİMŞEK 6-3 6-4 (T) VEDAT ANDAÇ ŞİMŞEK 6-0 6-0 WO LEVENT AÇIKALIN 6-3 6-0 MEHMET GÖZLÜ 7-5 6-1 EYÜP DÖNMEZ 4-6 7-5 7-6
EYÜP DÖNMEZ
KADİR DEMİR 6-4 7-5 HAKAN ÇINAR 6-3 6-0 MEHMET TANER KILIÇ 6-2 6-1 EYÜP DÖNMEZ 6-0 6-0 WO CİHAT BARAN KARABAKİ 6-2 6-2 EYÜP DÖNMEZ 6-4 0-6 6-4 ÖMER KORKMAZ 6-2 6-3 EYÜP DÖNMEZ 6-0 6-0 WO EYÜP DÖNMEZ 6-0 6-0 WO LEVENT AÇIKALIN 6-1 5-7 7-6 EYÜP DÖNMEZ 6-3 6-4 EYÜP DÖNMEZ 4-6 7-5 7-6

TEŞVİK ERKEK A GRUBUNDAN SIRLAMANIN İLK 4 OYUNCUSU ÜST TURA YÜKSELİR.

Puan Cetveli

SNo Oyuncular Maçlar Setler Puan
O + - + - P
1
HAKAN ÇINAR
12 12 0 24 1 24
2
CİHAT BARAN KARABAKİ
12 11 1 22 3 22
3
MEHMET TANER KILIÇ
12 10 2 21 5 20
4
ÖMER KORKMAZ
12 9 3 20 6 18
5
KADİR DEMİR
12 7 5 14 8 14
6
LEVENT AÇIKALIN
12 7 5 13 12 14
7
EYÜP DÖNMEZ
12 6 6 13 14 12
8
SALİH YILMAZ
12 4 8 10 16 8
9
(T) VEDAT ANDAÇ ŞİMŞEK
12 4 8 9 16 8
10
MEHMET GÖZLÜ
12 4 8 8 17 8
11
İSMAİL TIMBILOĞLU
12 3 9 6 18 6
12
BÜLENT GÜNAYDIN
12 1 11 2 22 2
13
ÖZGÜR ÖZKILIÇ
12 0 12 0 24 0