Grup Maçları

Karşılaşmalar

SİNEM AKÇAKAYA
ŞEVKİYE ERDOĞAN
JULİDE AKYÜREK
MELİHAT TERZİ
BANU SELEKLER
HATİCE YAVERİ
TİJEN ÇAVUŞOĞLU
EBRU ÇOKSAK
MERVE GÜLCÜ
ŞEBNEM ÇELİK
SEVCAN MERT
ÜLKÜ KÖSE
SEMRA ÖZÇELİK
SİNEM AKÇAKAYA
SİNEM AKÇAKAYA 6-2 6-3 JULİDE AKYÜREK 6-4 7-5 SİNEM AKÇAKAYA 6-3 3-6 6-1 HATİCE YAVERİ 7-6 6-0 SİNEM AKÇAKAYA 6-1 6-2 EBRU ÇOKSAK 6-1 6-4 SİNEM AKÇAKAYA 7-6 6-7 7-6 SİNEM AKÇAKAYA 6-4 6-4 ÜLKÜ KÖSE BAYAZIT 6-4 7-5
ŞEVKİYE ERDOĞAN
SİNEM AKÇAKAYA 6-2 6-3 JULİDE AKYÜREK 6-2 6-4 MELEHAT TERZİ 6-1 6-0 HATİCE YAVERİ 6-0 6-1 EBRU ÇOKSAK 6-0 6-1 ŞEVKİYE ERDOĞAN 6-0 6-0 ŞEVKİYE ERDOĞAN 6-4 6-2 SEVCAN MERT 6-1 6-1 ÜLKÜ KÖSE BAYAZIT 4-6 6-2 6-0 SEMRA ÖZÇELİK 6-4 6-1
JULİDE AKYÜREK
JULİDE AKYÜREK 6-4 7-5 JULİDE AKYÜREK 6-2 6-4 MELEHAT TERZİ 6-4 6-4 JULİDE AKYÜREK 7-6 6-1 HATİCE YAVERİ 6-4 7-5 JULİDE AKYÜREK 6-1 6-3 EBRU ÇOKSAK 6-2 6-3 JULİDE AKYÜREK 6-1 6-0 JULİDE AKYÜREK 6-1 6-2 JULİDE AKYÜREK 2-6 6-4 7-5 JULİDE AKYÜREK 6-3 7-5 7-6 JULİDE AKYÜREK 7-5 6-2
MELİHAT TERZİ
MELEHAT TERZİ 6-1 6-0 MELEHAT TERZİ 6-4 6-4 MELEHAT TERZİ 6-2 6-1 HATİCE YAVERİ 6-3 6-4 MELEHAT TERZİ 6-0 6-1 MELEHAT TERZİ 6-2 6-3 MELEHAT TERZİ 6-2 6-0 MELEHAT TERZİ 6-1 6-1 MELEHAT TERZİ 6-4 6-3 MELEHAT TERZİ 6-4 0-6 10-8 MELEHAT TERZİ 6-0 6-2
BANU SELEKLER
SİNEM AKÇAKAYA 6-3 3-6 6-1 JULİDE AKYÜREK 7-6 6-1 MELEHAT TERZİ 6-2 6-1 HATİCE YAVERİ 6-3 6-2 TİJEN ÇAVUŞOĞLU 7-6 7-5 EBRU ÇOKSAK 6-4 6-4 BANU SELEKLER 6-2 6-0 SEVCAN MERT 6-4 7-5 ÜLKÜ KÖSE BAYAZIT 6-3 6-0 BANU SELEKLER 6-2 7-5
HATİCE YAVERİ
HATİCE YAVERİ 7-6 6-0 HATİCE YAVERİ 6-0 6-1 HATİCE YAVERİ 6-4 7-5 HATİCE YAVERİ 6-3 6-4 HATİCE YAVERİ 6-3 6-2 HATİCE YAVERİ 6-3 6-0 HATİCE YAVERİ 6-0 6-0 0-0 HATİCE YAVERİ 6-0 6-0 HATİCE YAVERİ 6-0 6-0 HATİCE YAVERİ 6-4 6-1 HATİCE YAVERİ 6-4 6-4
TİJEN ÇAVUŞOĞLU
SİNEM AKÇAKAYA 6-1 6-2 JULİDE AKYÜREK 6-1 6-3 MELEHAT TERZİ 6-0 6-1 TİJEN ÇAVUŞOĞLU 7-6 7-5 HATİCE YAVERİ 6-3 6-0 EBRU ÇOKSAK 6-2 6-1 TİJEN ÇAVUŞOĞLU 6-2 6-1 SEVCAN MERT 6-1 7-6 2-6 ÜLKÜ KÖSE BAYAZIT 6-3 6-0 TİJEN ÇAVUŞOĞLU 6-4 4-6 10-4
EBRU ÇOKSAK
EBRU ÇOKSAK 6-1 6-4 EBRU ÇOKSAK 6-0 6-1 EBRU ÇOKSAK 6-2 6-3 MELEHAT TERZİ 6-2 6-3 EBRU ÇOKSAK 6-4 6-4 HATİCE YAVERİ 6-0 6-0 0-0 EBRU ÇOKSAK 6-2 6-1 EBRU ÇOKSAK 6-0 6-0 EBRU ÇOKSAK 6-3 6-4 SEVCAN MERT 6-2 6-4 EBRU ÇOKSAK 6-2 1-6 10-5 EBRU ÇOKSAK 7-6 6-1
MERVE GÜLCÜ
SİNEM AKÇAKAYA 7-6 6-7 7-6 ŞEVKİYE ERDOĞAN 6-0 6-0 JULİDE AKYÜREK 6-1 6-0 MELEHAT TERZİ 6-2 6-0 HATİCE YAVERİ 6-0 6-0 EBRU ÇOKSAK 6-0 6-0 ŞEBNEM BOZTEPE 6-3 6-4 MERVE GÜLCÜ 6-0 6-0 ÜLKÜ KÖSE BAYAZIT 6-4 6-4 SEMRA ÖZÇELİK 6-3 6-3
ŞEBNEM ÇELİK
ŞEVKİYE ERDOĞAN 6-4 6-2 JULİDE AKYÜREK 6-1 6-2 MELEHAT TERZİ 6-1 6-1 BANU SELEKLER 6-2 6-0 HATİCE YAVERİ 6-0 6-0 TİJEN ÇAVUŞOĞLU 6-2 6-1 EBRU ÇOKSAK 6-3 6-4 ŞEBNEM BOZTEPE 6-3 6-4 ŞEBNEM BOZTEPE 6-0 6-0 ÜLKÜ KÖSE BAYAZIT 6-2 6-0 SEMRA ÖZÇELİK 6-1 6-2
SEVCAN MERT
SİNEM AKÇAKAYA 6-4 6-4 SEVCAN MERT 6-1 6-1 JULİDE AKYÜREK 2-6 6-4 7-5 MELEHAT TERZİ 6-4 6-3 SEVCAN MERT 6-4 7-5 HATİCE YAVERİ 6-4 6-1 SEVCAN MERT 6-1 7-6 2-6 SEVCAN MERT 6-2 6-4 MERVE GÜLCÜ 6-0 6-0 ŞEBNEM BOZTEPE 6-0 6-0 ÜLKÜ KÖSE BAYAZIT 6-0 6-3 SEVCAN MERT 6-3 6-4
ÜLKÜ KÖSE
ÜLKÜ KÖSE BAYAZIT 6-4 7-5 ÜLKÜ KÖSE BAYAZIT 4-6 6-2 6-0 JULİDE AKYÜREK 6-3 7-5 7-6 MELEHAT TERZİ 6-4 0-6 10-8 ÜLKÜ KÖSE BAYAZIT 6-3 6-0 HATİCE YAVERİ 6-4 6-4 ÜLKÜ KÖSE BAYAZIT 6-3 6-0 EBRU ÇOKSAK 6-2 1-6 10-5 ÜLKÜ KÖSE BAYAZIT 6-4 6-4 ÜLKÜ KÖSE BAYAZIT 6-2 6-0 ÜLKÜ KÖSE BAYAZIT 6-0 6-3 ÜLKÜ KÖSE BAYAZIT 6-3 6-1
SEMRA ÖZÇELİK
SEMRA ÖZÇELİK 6-4 6-1 JULİDE AKYÜREK 7-5 6-2 MELEHAT TERZİ 6-0 6-2 BANU SELEKLER 6-2 7-5 TİJEN ÇAVUŞOĞLU 6-4 4-6 10-4 EBRU ÇOKSAK 7-6 6-1 SEMRA ÖZÇELİK 6-3 6-3 SEMRA ÖZÇELİK 6-1 6-2 SEVCAN MERT 6-3 6-4 ÜLKÜ KÖSE BAYAZIT 6-3 6-1

Puan Cetveli

SNo Oyuncular Maçlar Setler Puan
O + - + - P
1
HATİCE YAVERİ
11 11 0 22 0 22
2
MELİHAT TERZİ
11 10 1 20 3 20
3
JULİDE AKYÜREK
12 9 3 19 7 18
4
EBRU ÇOKSAK
12 9 3 18 7 18
5
ÜLKÜ KÖSE
12 8 4 18 10 16
6
SİNEM AKÇAKAYA
9 5 4 10 10 10
7
SEVCAN MERT
12 5 7 11 15 10
8
SEMRA ÖZÇELİK
10 3 7 7 14 6
9
TİJEN ÇAVUŞOĞLU
10 3 7 7 15 6
10
BANU SELEKLER
10 2 8 5 16 4
11
ŞEVKİYE ERDOĞAN
10 2 8 5 16 4
12
ŞEBNEM ÇELİK
11 2 9 4 18 4
13
MERVE GÜLCÜ
10 1 9 3 18 2